• Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaAutomatykaCommissioning Engineer - B2B
    Commissioning Engineer - B2B
    new
    Inżynieria
    Automaze Sp. z o.o.

    Gdańsk
    19 - 27 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Jesteśmy dostawcą usług rozwiązań automatyzacyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu linii produkcyjnych oraz wsparciu produkcji a także montażu maszyn przemysłowych. Nasz wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół pozwala naszym klientom prowadzić działalność w sposób profesjonalny w ramach Przemysłu 4.0. Większość naszych klientów pochodzi z branży motoryzacyjnej, jednak nasze usługi świadczymy również w różnych innych sektorach. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku, a nasze rozwiązania biznesowe dostarczamy klientom na całym świecie. Dołącz do nas!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    programowanie PLC

    Siemens

    TIA Portal

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    Mile widziane

    Graph

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Commissioning Engineer (Siemens).

    Szukamy pasjonatów, którzy tak jak my, interesują się różnymi dziedzinami inżynierii i zależy im na rozwijaniu swoich kompetencji. Jeśli szukasz pracy w branży Automotive, która zapewni Ci rozwój zawodowy, Automaze jest idealnym miejscem dla Ciebie.

    Nasi Programiści są jednocześnie Commissionerami. Biorą udział w każdym z etapów przygotowania maszyny od stworzenia programu offline do rozruchu i wsparcia produkcji. Pracują w oparciu o standardy i wytyczne od Klienta. Są też odpowiedzialni za przetestowanie prawidłowego wykonania programu i optymalizację działania linii produkcyjnych. W tym momencie zespoły naszych specjalistów pracują nad uruchomieniem linii montażowych baterii do samochodów elektrycznych dla globalnych liderów z branży.

    Jak wygląda praca przy uruchomieniu linii produkcyjnej? Tutaj prezentujemy przykład jednej z naszych realizacji, a Ty możesz zobaczyć, jakie możliwości na Ciebie czekają.

    Na aplikacje czekamy pod adresem: hr@automaze.pl 😊

    Warunki współpracy:

    • Tryb pracy: delegacje zagraniczne
    • Rodzaj umowy: kontrakt B2B
    • Finanse: stawka dla Starszego specjalisty ds. programowania PLC: 75 – 95 PLN/h (możliwy awans na Eksperta ds. programowania PLC, gdzie górne widełki wynoszą 105 PLN/h)

    Gwarantujemy:

    • ciągłość projektów
    • płatne przestoje
    • noclegi w atrakcyjnych apartamentach / hotelach
    • transport do i z projektu
    • codzienny transport do pracy na projekcie
    • szkolenia i kursy zawodowe
    • diety
    • dofinansowanie ubezpieczenia i opieki medycznej
    • dofinansowanie karty sportowej
    • kursy językowe
    • premię roczną w wysokości podstawowego, miesięcznego wynagrodzenia

    • Masz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne: automatyka / robotyka / mechatronika lub pokrewne
    • Posiadasz min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu sterowników PLC firmy Siemens (znajomość Beckhoff’a będzie dodatkowym atutem)
    • Znasz popularne języki sterowania – LAD, FBD, Graph
    • Mówisz w języku angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
    • Potrafisz projektować systemy HMI
    • Posiadasz zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole
    • Jesteś otwarty/a na częste wyjazdy w delegacje – specyfika stanowiska zakłada wyjazdy przez min. 60% w skali roku
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • Programowanie sterowników logicznych firmy Siemens (TIA Portal)
    • Programowanie i nadzorowanie pracy robotów przemysłowych
    • Opracowywanie i optymalizowanie procesów
    • Uruchamianie linii montażowych, głównie u zagranicznych Kontrahentów
    • Wykonywanie diagnostyki błędów po wdrożeniu procesu
    • Prowadzenie oraz analizę dokumentacji projektowej

    W zamian za Twoją pracę oferujemy Ci:

    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i transparentność w kwestii zarobków oraz ścieżki awansów
    • Współpracę na dogodnych dla Ciebie warunkach w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Komfortowe miejsce pracy i biuro w doskonałej lokalizacji: Gdańsk- Wrzeszcz (Garnizon)
    • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
    • Współpracę z doświadczonym zespołem Specjalistów ds. programowania PLC
    • Ciekawe i rozwijające projekty dla globalnych liderów z branży Automotive
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach językowych
    • Dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie podczas podróży zagranicznych, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport)
    • Premie za polecenia pracownicze oraz premię roczną
    • W biurze: PlayStation 5, słodkie przekąski, napoje i pyszną kawę

    Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny? Możesz spodziewać się:

    • Zaproszenia na I etap rekrutacji z działu HR;
    • I etap rekrutacji – rozmowa telefoniczna z osobą z HR, w celu przedstawienia oferty i omówienia warunków współpracy, rozmowa potrwa około 30-40 minut;
    • II etap rekrutacji – spotkanie w biurze lub online z Ekspertem ds. programowania PLC – podczas tego etapu poprosimy Cię o rozwiązanie kilku zadań, które pozwolą nam zweryfikować Twoje umiejętności – to spotkanie potrwa 30-60 minut; w tym spotkaniu udział weźmie również Dyrektor działu Automatyki, z nim odbędzie się krótka rozmowa;
    • W ciągu kilku dni spodziewaj się telefonu z ofertą pracy lub podziękowaniem za udział w rekrutacji;

    19 - 27 USD

    B2B