• Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeStarszy Mechanik Przemysłowy
    Starszy Mechanik Przemysłowy
    new
    Inżynieria
    Automaze

    Automaze

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Automaze

    Automaze

    Jesteśmy dostawcą usług rozwiązań automatyzacyjnych. Specjalizujemy się w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu linii produkcyjnych oraz wsparciu produkcji a także montażu maszyn przemysłowych. Nasz wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół pozwala naszym klientom prowadzić działalność w sposób profesjonalny w ramach Przemysłu 4.0. Większość naszych klientów pochodzi z branży motoryzacyjnej, jednak nasze usługi świadczymy również w różnych innych sektorach. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku, a nasze rozwiązania biznesowe dostarczamy klientom na całym świecie. Dołącz do nas!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    mechanika

    mechanika przemysłowa

    rysunek techniczny

    pneumatyka

    prawo jazdy

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Starszego Mechanika Przemysłowego.

    Automaze to dynamicznie rozwijająca się firma inżynierska, która specjalizuje się w obsłudze branży motoryzacyjnej. Oferujemy usługi w zakresie projektowania, programowania i uruchamiania linii produkcyjnych oraz wsparcia produkcji. Nasze projekty realizujemy dla największych producentów samochodów na świecie, takich jak BMW, Ford, Daimler, Volkswagen, Scania i Continental.

    Poszukujemy Starszego Mechanika Przemysłowego, który ma doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej (min. 3 lata doświadczenia), potrafi pracować samodzielnie i jest gotowy do częstych wyjazdów zagranicznych.

    Na aplikacje czekamy pod adresem: hr@automaze.pl

    Miejsce pracy:

    Gdańsk (Kokoszki)+ Delegacje zagraniczne

    Tryb pracy:

    Praca stacjonarna + delegacje zagraniczne (ok. 50% czasu pracy)

    W trakcie podróży zagranicznych gwarantujemy: transport do i z projektu + pokrycie kosztów noclegu (apartamenty lub hotele).

    Rodzaj Umowy:

    B2B lub Umowa o Pracę

    Zakres obowiązków:

    • Montaż mechaniczny maszyn i urządzeń przemysłowych na podstawie rysunku technicznego
    • Wsparcie podczas uruchamiania maszyny
    • Analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
    • Uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń
    • Weryfikowanie i poprawa błędów w dokumentacji technicznej
    • Raportowanie bieżących prac

    • Masz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – mechanika
    • Przynajmniej 3 lata pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w branży przemysłowej
    • Jesteś gotowy/a na wyjazdy w delegacje zagraniczne
    • Potrafisz posługiwać się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
    • Znasz podstawy rysunku technicznego
    • Masz wiedzę z zakresu pneumatyki
    • Potrafisz obsługiwać podstawowe narzędzia ślusarskie i elektronarzędzia
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
    • Potrafisz i lubisz pracować z ludźmi
    • Mile widziane będą uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na dogodnych dla Ciebie warunkach w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i transparentność w kwestii zarobków oraz ścieżki awansów
    • Ubezpieczenie na życie podczas podróży zagranicznych
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • Dofinansowanie do Karty Multisport
    • Ciekawe i rozwijające projekty dla globalnych liderów z branży Automotive
    • Premie za polecenia pracownicze