Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Specialist
Marketing
Axabee

Axabee
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Content
marketing
copywriting
social media
Angielski
Opis stanowiska

Cześć, jesteśmy Axabee 👋

Od 2012 roku tworzymy innowacyjne produkty i usługi IT oraz rozwiązania cyfrowe, które przynoszą realną wartość, efekty naszej pracy są widoczne tu i teraz. Specjalizujemy się w branży turystycznej i e-commerce, współpracujemy z renomowanymi markami, takimi jak Itaka i Čedok. Mamy jeden wspólny cel – pokazać milionom użytkowników aplikacji mobilnych i webowych, że technologia powinna umożliwiać nam pokonywanie ograniczeń i ulepszać życie.

Realizuj z Nami ambitne cele dołączając do naszego zespołu jako Content Specialist!

Do Twoich zadań należeć będzie:

Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej:

  • Aktywny udział w planowaniu i realizacji strategii marketingowej brandu Resabee i Axabee, ze szczególnym naciskiem na content marketing

Tworzenie treści:

  • Opracowywanie i tworzenie różnorodnych form publikacji, w tym artykułów, e-booków, case studies, treści reklamowych (Google Ads, Facebook Ads), treści na email marketing, treści na materiały reklamowe, treści na posty w mediach społecznościowych oraz treści na blogi firmowe i strony internetowe
  • Korekta i redakcja treści stworzonych przez innych specjalistów oraz autorów zewnętrznych, zapewniając wysoką jakość i spójność komunikacji marki

Wsparcie działań marketingowych:

  • Aktywne wsparcie zespołu sprzedaży i marketingu w bieżących działaniach, w tym w planowaniu i realizacji strategii marketingowej dla różnych marek z portfolio firmy, takich jak Resabee czy Axabee

Promocja contentu i współpraca:

  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych contentu, zarówno płatnych, jak i organicznych
  • Nawiązywanie współprac zewnętrznych, udział w konferencjach i przygotowywanie notek prasowych. Współpraca z mediami w zakresie tworzenia komunikatów prasowych i artykułów sponsorowanych
  • Komunikacja marek w mediach społecznościowych, szczególnie LinkedIn i Facebook oraz nawiązywanie relacji z odbiorcami

Od Ciebie oczekujemy:

  • Zainteresowania i potwierdzonego doświadczenia w content marketingu dla branży technologicznej
  • Umiejętności tworzenia różnorodnych form treści: pisanych, wizualnych oraz multimedialnych
  • Umiejętności redakcji i korekty tekstów
  • Podstawowej wiedzy na temat narzędzi do tworzenia i promocji treści online (np. Hubspot, Google Analytics, Facebook Ads
  • Umiejętności pracy w zespole oraz zdolności organizacyjnych
  • Otwartości na naukę i rozwój zawodowy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min.C1)

Od siebie dajemy:

  • Realny wpływ na możliwość kreowania treści w zgodzie z własnymi pomysłami. Docenimy Twój punkt widzenia :)
  • Pracę o zasięgu globalnym, w dynamicznie zmieniającej się branży, m.in. travel/e-commerce
  • Szkolenia i rozwój kompetencji (dzielimy się wiedzą wewnętrznie, jeździmy na konferencje i kursy)
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego oraz multisport
  • Dofinansowane wyjazdy na wakacje w atrakcyjnych cenach i miejscach!
  • Pracę minimum 1 dzień w biurze we Wrocławiu (pozostałe dni zdalnie).

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i sprawdźmy, czy nadajemy na tych samych falach!

Pierwsze i drugie spotkanie prowadzimy online (podczas drugiego spotkania dostaniesz od nas zadanie).

Szanując Twój czas stawiamy na szybką i efektywną komunikację.