Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
Support
Ayming Polska Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
kontakt z klientem
skuteczna komunikacja
dobra organizacja pracy
doradztwo
samodzielność
Opis stanowiska

Wspieramy firmy w osiąganiu lepszych wyników finansowych. Łączymy wysoce specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin z bogatym doświadczeniem, dbając o prawidłowość rozliczeń naszych klientów i generując oszczędności na dalsze inwestycje. Razem z nami mogą osiągnąć znacznie więcej.

Jesteśmy globalnym zespołem 1300 współpracowników działających w 15 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji. W obszarze konsultingu działamy już ponad 30 lat, w tym 19 na rynku polskim.

www.ayming.pl

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Klientem w obszarze B2B
  • Organizowanie jakościowych (zgodnych z kwalifikatorem) spotkań dla Dyrektorów Sprzedaży
  • Identyfikacja potencjału Klienta w zakresie możliwości finansowania innowacyjności
  • Budowanie i rozwijanie długoterminowej relacji z Klientami
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami Konsultingu i Sprzedaży
  • Udział w projektach interdyscyplinarnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (telefoniczny kontakt z Klientem)
  • Inicjatywa i determinacja w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Praktyczne radzenie sobie z obiekcjami Klientów
  • Umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Zdolność zdobywania informacji, formułowania wniosków i proponowania rozwiązań
  • Samodzielność w organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz system bonusowy
  • Opiekę mentorską i wsparcie we wdrożeniu
  • Pracę we wspierającym się wzajemnie zespole
  • Stały rozwój dzięki szkoleniom oraz warsztatom sprzedażowym
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie na rynku
  • Zdobycie doświadczenia we współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karta żywieniowa, angielski)