Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dekorator/Scenograf
new
Support
BALONOWE LOVE BY WARSAW

Warszawa
5 500 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
kreatywność
odpowiedzialność
organizacja pracy
samodzielność
sprzedaż
Opis stanowiska

BALONOWE LOVE BY WARSAW - jesteśmy jedną z pierwszych firm w Warszawie, która od lat tworzy dekoracje balonowe oraz najróżniejsze scenografie i oprawy wydarzeń.

Prowadzimy również szkolenia dekoratorskie i przygotowujemy warsztaty team building szyte na miarę.

Kochamy tworzyć piękne i oryginalne elementy scenograficzne oraz dzięki nim ubierać największe wydarzenia.

Jesteś osobą, która ma zmysł twórczy, jest kreatywna, ma otwarty umysł na nowe, jesteś na bieżąco z trendami ale przede wszystkim jesteś manualna i masz wysokie poczucie estetyki oraz łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi ?

To właśnie Ciebie szukamy ;-)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dekoracji balonowych oraz elementów scenograficznych
  • obsługa systemu wordpress i sklepu internetowego
  • spotkania i obsługa Klientów naszej firmy
  • wsparcie przy szkoleniach dla naszych Kursantek
  • współpraca z działem marketingu w zakresie social media
  • przygotowywanie ofert i kosztorysów dla Klientów
  • tworzenie wizualizacji w Canvie
  • aktywna promocja wszystkich produktów i usług naszej firmy
  • śledzenie na bieżąco aktualnych trendów na rynku polskim i zagranicznym
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz monitorowanie szans sprzedaży

To oferujemy

  • szkolenie przygotowujące Cię do pracy
  • pracę w kameralnym showroomie przy ul. Hożej 1 w Warszawie
  • prowizję comiesięczną od sprzedanych projektów
  • 13 pensję
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki na produkty firmowe

Nie zapomnij o swoim CV

5 500 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B