• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaMłodszy Analityk Monitoringu Ryzyka Kredytowego
    Młodszy Analityk Monitoringu Ryzyka Kredytowego
    Finanse
    Bank BPS S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    analiza kredytowa
    monitoring
    ms excel

    Opis stanowiska

    Główne Zadania

    • kompleksowa analiza wniosków kredytowych klientów detalicznych - kredyty hipoteczne,
    • analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz ocena zdolności kredytowej Klienta,
    • weryfikacja transakcji pod kątem formalno-prawnym wraz z oceną zabezpieczeń
    • przygotowanie decyzji kredytowej
    • udział w projektach związanych z usprawnieniem procesu analizy kredytowej
    • współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie kredytów hipotecznych

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse),
    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w banku,
    • znajomość produktów i usług bankowych,
    • analityczne myślenie, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
    • bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • możliwość pracy zdalnej
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dofinansowanie działań szkoleniowych
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
    • Pracowniczy Program Emerytalny