Oferty
Główny Specjalista ds. Automatyzacji Procesów Biznesowych
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

prowadzenie projektów

EUC

Microsoft Office Excel

APEX

Access

dobre planowanie

komunikatywność

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • analiza procesów Departamentu i identyfikacja obszarów, w których możliwe jest wdrożenie rozwiązań zautomatyzowanych,
  • dokonywanie analizy biznesowej - ocena potencjalnych optymalizacji, szacowanie korzyści oraz ryzyka automatyzacji,
  • opracowywanie i proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych,
  • przygotowanie wymagań dla nowych robotów, uczestniczenie w działaniach wdrożeniowych, raportowanie postępów pracy, testowanie otrzymanych rozwiązań, nadzór i raportowanie działań robotów w okresie powdrożeniowym,
  • uczestniczenie we wdrożeniach biznesowych nowych robotów - pomoc w przygotowaniu szkolenia ,
  • nadzorowanie realizacji działań optymalizujących pracę,
  • odpowiedzialność za formalną aktualność dokumentów związanych z właścicielstwem aplikacji wykorzystywanych w Departamencie ,
  • uczestniczenie w projektach poprawy i optymalizacji aplikacji wykorzystywanych w DOP,
  • wspieranie obsługi procesów realizowanych w ZWO.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne, informatyka,
  • doświadczenie zawodowe ok. 5-10 lat,
  • bardzo dobra znajomość metologii prowadzenia projektów,
  • dobra znajomość procesów realizowanych w Banku, szczególnie w obszarze departamentu oraz aplikacji, które są w tych procesach wykorzystywane,
  • dobre zrozumienie zasad tworzenia, modyfkowania i wdrażania rozwiązań informatycznych,
  • umiejętność tworzenia prostych narzędzi typu EUC z wykorzystaniem programów Excel, Access oraz platformy APEX,
  • chęć rozwoju i samodoskonalenia,
  • dobre planowanie i organizacja pracy,
  • nastawienie na cel,
  • komunikatywność i otwartość,
  • podejście innowacyjne.

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • program rekomendacji pracowników,
  • inicjatywy dobroczynne,
  • projekty wolontariackie/ekologiczne,
  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,
  • upominki świąteczne,
  • świadczenia świąteczne,
  • sekcje sportowe,
  • program kafeteryjny,
  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,
  • programy wellbeingowy,
  • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,
  • system premiowy.