• Wszystkie ofertyWarszawaPMSpecjalista ds. Administracyjnych i Floty Samochodowej
    Specjalista ds. Administracyjnych i Floty Samochodowej
    PM
    Bank Ochrony Środowiska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie
    flota samochodów
    Ms office
    analizy danych
    komunikatywność
    Prawo jazdy kat. B.

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem flotą samochodową, zawierającej m.in. dane dotyczące aktualnego użytkownika, protokoły zdawczo-odbiorcze samochodu, umowy (dla samochodów użytkowanych w oparciu o umowę powierzenia z obowiązkiem zwrotu), upoważnienia,
    • prowadzenie dokumentacji dot. szkód komunikacyjnych użytkowanych samochodów,
    • współpraca z firmami leasingowymi w szczególności w zakresie odbierania, zdawania pojazdów, ustalania terminów czynności serwisowych,
    • przekazywanie i odbieranie pojazdów od użytkowników,
    • prowadzenie ewidencji przeglądów gwarancyjnych i badań technicznych oraz powiadamianie użytkowników pojazdów o terminach ich wykonywania,
    • uczestnictwo w procesie przygotowania pojazdów do zdania po zakończeniu okresu leasingu/najmu,
    • przeprowadzanie kontroli w zakresie przestrzegania zasad gospodarki samochodowej,
    • bieżące prowadzenie elektronicznej samochodowej bazy danych,
    • bieżące rozliczanie faktur z zakresu gospodarki samochodowej,
    • sprawdzanie zgodności rozliczeń z zawartymi umowami i zasadami gospodarki samochodowej,
    • obsługa transportowa Centrali Banku, w tym Członków Zarządu — wyjazdy, dostarczanie samochodów do serwisu i myjni, transport składników majątkowych,
    • opracowywanie planów budżetów w zakresie realizowanych zadań oraz kontrola realizacji budżetu,
    • przygotowywanie zestawień dot. wykorzystania samochodów służbowych w Banku.

    Wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodową,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
    • umiejętność analizy danych i raportowania,
    • doskonała organizacja pracy własnej,
    • terminowość i rzetelność,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • prawo jazdy kat. B.

    Warunki zatrudnienia:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie szkoleń i kursów,
    • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
    • program rekomendacji pracowników,
    • inicjatywy dobroczynne,
    • projekty wolontariackie/ekologiczne,
    • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,
    • upominki świąteczne,
    • świadczenia świąteczne,
    • sekcje sportowe,
    • program kafeteryjny,
    • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,
    • programy wellbeingowy,
    • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,
    • system premiowy.