Oferty
Specjalista ds. Administrowania Kredytami Klientów Instytucjonalnych
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

finanse

kredyty

def3000/CB

praca zespołowa

bankowość

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • rejestrowanie, parametryzacja i zatwierdzanie transakcji kredytowych w systemie transakcyjnym,
  • weryfikowanie spełnienia wymogów uruchomienia kredytu,
  • uruchamianie środków kredytowych,
  • rejestrowanie i aktualizowanie zabezpieczeń,
  • ewidencjonowanie w systemie transakcyjnym zmian warunków umowy kredytu,
  • wykonywanie korekt księgowych w zakresie obsługiwanych kredytów,
  • obsługa księgowa spłat rat kapitałowo-odsetkowych, nadpłat lub całkowitych spłat kredytów i pożyczek, w tym realizacja rozliczenia i zwrotu kosztów,
  • rejestracja zmian do umów kredytów i pożyczek w systemie operacyjnym,
  • realizacja korekt księgowych w systemie operacyjnym,
  • obsługa księgowa dyspozycji realizacji wyroków,
  • przygotowywanie zaświadczeń i opinii o produktach kredytowych, aneksów do umów kredytów i pożyczek oraz dokumentów zwalniających zabezpieczenia.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe na kierunku bankowość i finanse,
  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie administrowania kredytami klienta korporacyjnego,
  • znajomości def3000/CB,
  • doświadczenie zawodowe w pracy w banku będzie dodatkowym atutem,
  • praca zespołowa i orientacja na zespół,
  • dążenie do realizacji zadań i celów,
  • zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie.

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • program rekomendacji pracowników,
  • inicjatywy dobroczynne,
  • projekty wolontariackie/ekologiczne,
  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,
  • upominki świąteczne,
  • świadczenia świąteczne,
  • sekcje sportowe,
  • program kafeteryjny,
  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,
  • programy wellbeingowy,
  • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,
  • system premiowy.