• Wszystkie ofertyKrakówPMProduct Manager – Elektronika i Mikromobilność
    Product Manager – Elektronika i Mikromobilność
    PM
    Barel Poland

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Mile widziane

    pomysłowość

    priorytetyzacja

    marketing

    elastyczność

    e-commerce

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy Barel Poland poszukuje obecnie doświadczonego specjalistę na pozycję Product Managera. Na tym stanowisku będziesz odpowiadał(a) za cały cykl produktu w jednym z obszarów: mikromobilność (hulajnogi elektryczne i akcesoria), SmartHome (np. smartwatche, projektory, TV, słuchawki itp.) lub inne pokrewne kategorie – jesteśmy też otwarci na zupełnie nowe typy produktów!

    Nasza firma jest w fazie szybkiego wzrostu, dlatego poszukujemy osób, które lubią brać udział w ambitnych przedsięwzięciach, dotrzymają tempa w dynamicznym rozwoju, i wezmą odpowiedzialność za kategorie, które wygenerują wielomilionowy obrót.

    Zakres zadań:

    • Realizacja planu strategii produktów od pomysłu do wprowadzenia na rynek,
    • Przygotowanie planu asortymentowego dla danej kategorii produktów (planowanie ilości, cen SRP, liczby modeli, kolorów na dany sezon) w oparciu o analizę sezonu, analizę rynku, klienta, trendów
    • Sprawne i efektywne zarządzanie podległą kategorią i koordynowanie procesu produkcji podległego asortymentu od momentu powstania projektu do dostawy na magazyn (zakładanie kodów, tworzenie zamówienia, wzorów, dokumentacji technicznej, prowadzenie procesów negocjacyjnych, obsługa finansowa faktur i innych dokumentów)
    • Współpraca z zagranicznymi dostawcami: głównie chińskimi, ale też europejskimi, pozyskiwanie nowych dostawców oraz zarządzanie relacjami z dostawcami
    • Samodzielne prowadzenie procesu negocjacyjnego oraz warunków współpracy z dostawcami
    • Kontrolowanie i rozliczanie terminowości dostaw, odpowiedzialność za terminowe dostawy produktów ścisła współpraca z działem logistyki
    • Kreowanie polityki jakościowej wewnątrz organizacji. Prowadzenie procesów kontroli jakości – przed przystąpieniem do produkcji (umowy z dostawcami), przygotowanie procedury zakupowej, organizacja QC przed wysyłką, weryfikacja raportów i kontrola na wejściu do magazynu
    • Przygotowywanie prostych zestawień i analiz w ramach zarządzanych grup produktowych.
    • Współpraca między działami firmy w celu zapewnienia spójności działać i osiągnięcia wspólnych celów.
    • realizowanie celów ustalonych przez przełożonego
    • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu

    Wymagane kwalifikacje:

    • Doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku - co najmniej 2 lata
    • Doświadczenie w zarządzaniu całym cyklem życia produktu
    • Dobre rozumienie specyfiki branży elektroniki użytkowej lub pokrewnej
    • Organizowanie dystrybucji w kanale retail i zrozumienie wyzwań tego obszaru
    • Historia współpracy z zagranicą, w tym sprowadzanie towaru do dystrybucji
    • Samodzielność, ambicja, doskonała umiejętność organizacji pracy
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (minimum B2+)
    • Profesjonalna obsługa pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela
    • Doświadczenie w pracy z „marką własną” firmy pożądane
    • Udział w targach jako wystawca będzie bardzo dużym atutem

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz kwartalny system premiowy zależny od wyników.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Aktywny udział w szeroko zakrojonej ekspansji na rynki zagraniczne
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
    • Niezbędne narzędzia pracy