• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingAffiliate Manager
    Affiliate Manager
    new
    Marketing
    BaseLinker

    BaseLinker

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Google Analytics

    Google Ads

    e-commerce

    negocjacje

    budowanie relacji

    Opis stanowiska

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

    Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu, a jednym z naszych kluczowych celów jest utrzymanie kodu w doskonałej formie. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

    Szukamy ambitnego i kreatywnego Affiliate Managera, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu i będzie odpowiedzialny za rozwój programu partnerskiego naszej firmy SaaS/e-commerce na polskim rynku.

    Zakres zadań

    • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami afiliacyjnymi.
    • Rekrutacja nowych partnerów i rozwój sieci afiliacyjnej
    • Optymalizacja kampanii afiliacyjnych w celu osiągnięcia maksymalnych ROI
    • Analiza danych i przygotowywanie raportów dotyczących efektywności programu
    • Tworzenie materiałów marketingowych dla partnerów
    • Współpraca z innymi działami firmy (marketing, sprzedaż, partnerstwa).

    Oczekiwania

    • minimum 2 lata doświadczenia w marketingu afiliacyjnym lub pokrewnej dziedzinie, z udokumentowanymi sukcesami
    • dobra znajomość polskiego rynku e-commerce i trendów w marketingu cyfrowym
    • zdolności analityczne i umiejętność pracy z danymi
    • umiejętność budowania relacji i negocjacji
    • znajomość narzędzi marketingowych (Google Analytics, Google Ads).
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - min. C1
    • proaktywność i samodzielność
    • kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego.
    • orientacja na cel i wyniki
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
    • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
    • stawiamy na długofalową współpracę
    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
    • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisportopieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram