• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławSupportIT Specialist
    IT Specialist
    new
    Support
    BaseLinker

    BaseLinker

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    it

    English

    Mile widziane

    helpdesk

    Linux

    Windows

    Baselinker

    Slack

    clickup

    Google Workspace

    Opis stanowiska

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

    Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu, a jednym z naszych kluczowych celów jest utrzymanie kodu w doskonałej formie. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

    Wymagania

    • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze IT w roli administratora
    • mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku helpdesk
    • łatwość uczenia się i przyswajania nowych umiejętności związanych z IT
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra znajomości języka angielskiego (min. B2)
    • mile widziana jest znajomość systemów operacyjnych: Linux, Windows
    • znajomość produktu Baselinker będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie: Slack, Clickup, Google Workspace

    Zadania

    • zapewnianie zdalnego wsparcia technicznego pracownikom w Polsce i za granicą
    • wsparcie informatyczne dla pracowników biura w Warszawie
    • codzienna współpraca z zespołami w organizacji
    • ewidencja i realizacja zadań w systemie rejestracji zgłoszeń
    • wsparcie w procesie zakupowym sprzętu
    • przygotowanie i konfiguracja sprzętu
    • znajomość podstaw sieci informatycznych, VPN

    Oferujemy

    • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
    • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
    • praca hybrydowa: 3 dni z biura, 2 dni home office
    • stawiamy na długofalową współpracę
    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
    • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisportopieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram