• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówPMTeam Leader (Enterprise)
    Team Leader (Enterprise)
    new
    PM
    BaseLinker

    BaseLinker

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    zarządzanie sprzedażą

    Coaching

    Opis stanowiska

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

    Szukamy doświadczonego Lidera Zespołu z pasją do rozwoju ludzi i osiągania ambitnych celów. Jeśli masz umiejętności przywódcze, analityczny umysł i chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie naszych procesów, to jest oferta dla Ciebie!

    Wymagania

    • Doświadczenie (min 2 lata) w prowadzeniu zespołu lub projektu (duży zespół, min. 10 osób, projekt angażujący licznych stakeholderów)
    • Mile widziane doświadczenie w branży ecommerce lub pokrewnej (online marketing, digital marketing agency, customer service)
    • Umiejętności analityczne i doświadczenie w tworzeniu raportów
    • Nastawienie na realizację celu
    • Kreatywność, krytyczne i nieszablonowe myślenie
    • Język angielski (B2/C1)
    • Umięjętności komunikacyjne z różnymi stakeholderami - od KAMa do Zarządu
    • Umiejętność pracy w zespole

    Zadania

    • Wsparcie managera w codziennych zadaniach operacyjnych i weryfikacji pracy podległego zespołu (do 20 KAMów w obszarze)
    • Rekrutacja i onboarding nowych pracowników
    • Feedback, Coaching, działania rozwojowe, szkolenia dla zespołu, diagnoza obszarów do doskonalenia i propozycje adekwatnych narzędzi
    • Współpraca z innymi działami w realizacji wspólnych celów
    • Weryfikacja realizacji celów zespołu i praca nad coraz wyższą jakością obsługi klienta - odsłuch rozmów, weryfikacja komunikacji mailowej, nagrań ze spotkań
    • Proaktywność w szukaniu rozwiązań i proponowaniu nowych procesów
    • Wsparcie dla zespołu - wskazówki i coaching
    • Wykorzystanie dostępnych narzędzi do optymalizacji pracy zespołu i zwiększania satysfakcji Klienta
    • Spotkania z kluczowymi Klientami
    • Wdrażanie nowych procesów i weryfikacjach ich zastosowania
    • Planowanie pracy zespołu w oparciu o cele dla działu i priorytety
    • Realizacja zadań projektów indywidualnych - terminowo i z dbałością o jakość

    Oferujemy

    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
    • stawiamy na długofalową współpracę
    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
    • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisportopieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram