Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Manager - Sklep Beautiona.pl
Marketing
Beautiona.pl

Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
marketing
Angielski
Opis stanowiska

Cześć!

Sklep kosmetyczny Beautiona.pl specjalizuje się w sprzedaży kosmetyków i urządzeń do

pielęgnacji paznokci oraz produktów szeroko pojętej branży Beauty. Aktualnie do naszego

zespołu poszukujemy Specjalisty do kreowania i wdrażania strategii dla marek: Beautiona oraz isabellenails.

Do naszego zespołu poszukujemy Marketing Managera, który będzie wspierał nasz mały

wewnętrzny dział marketingowy. Skupiamy się na działaniach na Instagramie, Facebooku i

Praca w niepełnym wymiarze godzin. Całkowicie zdalna.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • doradztwo przy tworzeniu strategii marki Beautiona i isabellenails
  • doradztwo przy wdrażaniu strategii marki Beautiona i isabellenails
  • zarządzanie i kontrola przy wdrażaniu strategii dla Beautiona i isabellenails
  • prowadzenie działań marketing automation
  • tworzenie chwytliwych treści na Social Media i nie tylko
  • współpraca z Influencerami
  • organizowanie wydarzeń mających na celu budowanie świadomości marki

Wymagamy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy własnej
  • poszukiwanie przewag konkurencyjnych
  • analiza działań konkurencji i trendów rynkowych
  • promowanie wybranych produktów kosmetycznych

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z 14 letnią tradycją
  • samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę zdalną B2B lub umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • kartę Multi Sport

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.