• Wszystkie ofertyGdyniaDesignGrafikaGraphic Designer / Video Content Creator
    Graphic Designer / Video Content Creator
    Design
    Beeffective

    Beeffective

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    design

    Opis stanowiska

    Jesteśmy agencją digital marketingu, która od prawie 10 lat rozwija najlepszy zespół specjalistów z zakresu marketingu internetowego w Trójmieście. Z powodzeniem łączy unikatowe na rynku kompetencje. Kreujemy wizerunek marek, tworzymy wartościowy content i nieustannie dążymy do wzrostów sprzedaży online. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi, a naszym wyróżnikiem są działania digital marketingowe zorientowane na rezultaty i rozliczane za osiągnięte efekty. Portfolio naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem kompetencji. Aviko, Bayer, MOWI, Trefl, to tylko część naszych klientów.

    W naszej pracy, bez względu na zajmowane stanowisko, mocno stawiamy na kreatywność, efektywność i rozwój. A jeśli o rozwoju mowa – właśnie szukamy osoby, która dołączy do zespołu wielu talentów i charakterów.

    Masz CV?

    Zerowym etapem rekrutacji będzie przegląd CV zarówno pod kątem merytorycznym jak i estetycznym. Zadbaj zatem nie tylko o treść ale i formę prezentacji.

    Masz portfolio?

    Bardzo ważny element rekrutacji. Prześlij w dowolnej formie swoje dotychczasowe realizacje. Wiadomo, widzieć = wiedzieć.

    Masz zajawkę?

    W Beeffective stawiamy na ludzi. Ważna jest dla nas satysfakcja i radość w pracy. Jeśli po prostu uwielbiasz to co robisz, super! Jeśli masz nietypowe specjalizacje/umiejętności/zainteresowania, tym lepiej!

    Co będzie należało do Twoich obowiązków?

    • Projektowanie komunikacji wizualnej, tworów graficznych oraz treści wideo dla znanych marek z wielu branż.
    • Udział w burzach mózgów organizowanych pod koncepty kreatywne i realny wpływ na końcowy efekt.
    • Tworzenie skutecznych konceptów wizualnych wspierających strategiczne cele biznesowe. Współpraca z teamem w zakresie kreacji i produkcji materiałów marketingowych.
    • Opracowywanie niestandardowych konceptów i wykorzystanie kreatywnych formatów w bieżących projektach.

    Co cechuje idealnego kandydata?

    • Kreatywność i znajomość aktualnych trendów w projektowaniu, grafice użytkowej, identyfikacji wizualnej oraz video.
    • Świadome, pomysłowe i umiejętne wykorzystywanie wiedzy profesjonalnej do tworzenia kreacji i komunikatów graficznych do social media i kampanii online.
    • Zaangażowanie, entuzjazm i chęć wdrażania nowości.
    • Dystans do siebie.
    • Samodzielność oraz umiejętność planowania.
    • Na koniec oczywiście: znajomość pakietu Adobe CC w zakresie wystarczającym do przekształcania pomysłów na użytkowe formy wizualne.
    • Mile widziane: zainteresowanie rozwiązaniami A.I., umiejętności z zakresu motion graphics, 3D, niestandardowe zajawki, np. creative coding, znajomość Figmy oraz DaVinci resolve.

    Co oferujemy?

    • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach i kursach.
    • Mocną promocję marki osobistej.
    • Pracę stacjonarną w zgranym zespole, w atrakcyjnej lokalizacji (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni).
    • 26 pełnopłatnych dni urlopowych.
    • Dni zdalnej pracy do wykorzystania.
    • Wyjścia i wyjazdy integracyjne oraz wspólne świętowanie sukcesów (naprawdę lubimy spędzać razem czas!).
    • Pracę dla znanych i rozpoznawalnych marek z różnych branż.
    • Ubezpieczenie na życie.
    • Lekcje języka angielskiego (Business English).
    • Elastyczne godziny pracy (dzień rozpoczynamy od 7:00 do 9:00, w zależności od preferencji).

    1 423 - 2 070 USD

    B2B