Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/tka ds. Pozyskiwania B2B
new
Sales
Benefit Systems SA

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Na co dzień wspieramy pracodawców oferując świadczenia pracownicze m.in. z obszarów sportu, rekreacji i rozrywki. MultiSport, MyBenefit, MultiLife - to wybrane programy z naszej oferty. Przyjdź i rozwijaj się razem z nami!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
pozyskiwanie klientów
zimne telefony
sprzedaż
Friendly offer
Opis stanowiska

Oferta otwarta dla osób z niepełnosprawnościami

Na rozgrzewkę kilka pytań

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w aktywnym pozyskiwaniu klientów?
  • Zimne telefony są dla Ciebie dobrym krokiem na drodze do budowania relacji z potencjalnymi klientami?
  • Lubisz kontakt z klientami drogą telefoniczną, mailową oraz spotkania bezpośrednie?
  • Jesteś osobą potrafiącą rozpoznać potrzeby klienta i sprzedajesz wyłącznie na zasadzie WIN-WIN?
  • Kontakt z klientem powoduje u Ciebie wzrost poziomu endorfin?
  • Masz za sobą pierwsze kroki w sprzedaży, a może zajmujesz się tym od lat, ale potrzebujesz nowej energii do działania?

Sprawdź swój codzienny plan treningowy

  • W naszym zespole będziesz odpowiadać za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
  • Zajmiesz się sprzedażą Programu MultiLife oraz MultiSport - jednego z głównych świadczeń oczekiwanych na rynku pracy oraz otrzymasz bazę potencjalnych klientów, którą będziesz rozbudowywać;
  • Twoimi codziennymi zadaniami będą przede wszystkim kontakty telefoniczne z klientami, badanie ich potrzeb, przygotowywanie i przedstawianie ofert oraz umawianie i odbywanie spotkań handlowych w formule bezpośredniej lub online;
  • Będziesz prowadzić działania wdrażające Program MultiSport i MultiLife wśród nowych firm;
  • Nasza drużyna to sami super zawodnicy, którzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w nowej firmie;
  • W trakcie programu wdrożenia wyposażymy Cię w wiedzę o naszych usługach oraz pokażemy Ci naszą strategię sprzedaży;
  • Otrzymasz niezbędny ekwipunek w postaci telefonu, laptopa, bazy potencjalnych klientów, wygodnego stanowiska pracy i wielu innych 😊

Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

Możesz liczyć na nasze wsparcie!

  • Na mecie czeka na Ciebie umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz prowizją od każdej sprzedaży bez górnego limitu.
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 7:30 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance.
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,
  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,
  • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
  • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,
  • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych.
  • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,
  • W trosce o Twój komfort i zdrowie, oferujemy dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli, a w dniu rozpoczęcia roku szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu,
  • Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje umiejętności, oferujemy dofinansowanie do edukacji,
  • Dla rozwoju i odpoczynku możesz skorzystać z Biblioteczki i Planszoteki,
  • Dodatkowo o rozwój zawodowy i osobisty zadbamy poprzez szkolenia rozwojowe,
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru,
  • Na lepsze poznanie członków zespołu i budowanie relacji organizujemy spotkania integracyjne,
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!

Jeśli jesteś długodystansowcem, czas na finisz – zaaplikuj :)