• Wszystkie ofertyRzeszówSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista/tka ds. Sprzedaży B2B
    Specjalista/tka ds. Sprzedaży B2B
    new
    Sprzedaż
    Benefit Systems SA

    Rzeszów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Działamy na polskim rynku od 2000 roku i to od nas zaczęła się sportowa rewolucja pracowników. Dzisiaj naszymi klientami są dziesiątki tysięcy pracodawców, świadomych potrzeby dbania o dobrostan swoich pracowników i ponad dwa miliony użytkowników. Witaj w świecie MultiMożliwości!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    cold calling

    komunikatywność

    sprzedaż

    prospecting

    Mile widziane

    B2B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Na rozgrzewkę kilka pytań

    • Czy możesz pochwalić się doświadczeniem w aktywnym pozyskiwaniu klientów?
    • Zimne telefony są dla Ciebie dobrym krokiem na drodze do budowania relacji z potencjalnymi klientami?
    • Lubisz kontakt z klientami drogą telefoniczną, mailową oraz spotkania bezpośrednie?
    • Jesteś osobą potrafiącą rozpoznać potrzeby klienta i sprzedajesz wyłącznie na zasadzie WIN-WIN?
    • Kontakt z klientem powoduje u Ciebie wzrost poziomu endorfin?
    • Masz za sobą pierwsze kroki w sprzedaży, a może zajmujesz się tym od lat, ale potrzebujesz nowej energii do działania?

    Sprawdź swój codzienny plan treningowy

    • W naszym zespole będziesz odpowiadać za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych.
    • Zajmiesz się sprzedażą Programu MultiLife oraz MultiSport - jednego z głównych świadczeń oczekiwanych na rynku pracy oraz otrzymasz bazę potencjalnych klientów, którą będziesz rozbudowywać.
    • Twoimi codziennymi zadaniami będą przede wszystkim kontakty telefoniczne z klientami, badanie ich potrzeb, przygotowywanie i przedstawianie ofert oraz umawianie i odbywanie spotkań handlowych w formule bezpośredniej lub online.
    • Będziesz prowadzić działania wdrażające Program MultiSport i MultiLife wśród nowych firm.
    • Nasza drużyna to sami super zawodnicy, którzy pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w nowej firmie.
    • W trakcie programu wdrożenia wyposażymy Cię w wiedzę o naszych usługach oraz pokażemy Ci naszą strategię sprzedaży.
    • Otrzymasz niezbędny ekwipunek w postaci telefonu, laptopa, bazy potencjalnych klientów, wygodnego stanowiska pracy i wielu innych 😊

    Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

    Możesz liczyć na nasze wsparcie!

    • Na mecie czeka na Ciebie umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz prowizją od każdej sprzedaży bez górnego limitu.
    • Dzięki szkoleniom ogólnorozwojowym, produktowym oraz sprzedażowym będziesz rozwijać swoje umiejętności.
    • Możesz skorzystać z interaktywnej platformy do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.
    • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia.
    • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą.
    • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy również z karty BenefitLunch.
    • W ramach konkursów sprzedażowych możesz otrzymać dodatkowe nagrody.
    • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych.
    • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems.
    • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz otrzymasz prywatną opiekę medyczną.
    • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci.
    • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to, czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru.
    • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.