Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Functional Safety Engineer
new
Inżynieria
Bergman Engineering

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
ASPICE
ISO 26262
Angielski
Mile widziane
niemiecki
Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Pracę w nowo budowanym oddziale międzynarodowego centrum R&D - IAV GmbH
  • Duże możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej
  • Udział w ciekawych projektach dot. pojazdów prototypowych
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 18 miesięcy
  • Możliwość przedłużenia i nawiązania stałej współpracy z naszym klientem - firmą IAV
  • Dofinansowanie pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego i/lub kafeterii benefitowej (w tym karty sportowej)
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (do 80% czasu pracy)
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 09:00)

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie zgodności systemów napędowych oraz ich komponentów z normami ASPICE oraz ISO 26262
  • Udział w projektowaniu i definiowaniu systemu wraz z wszystkimi elementami i funkcjami
  • Udział w tworzeniu i przeprowadzaniu analiz failure mode (FMEDA, FMEA, DFA)
  • Specyfikacja wymagań bezpieczeństwa w systemach napędowych
  • Wdrażanie funkcji bezpieczeństwa, ich weryfikacja i walidacja
  • Testowanie funkcji bezpieczeństwa z wykorzystaniem narzędzi MIL/HIL/SIL lub pojazdów testowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju komponentów napędów, sterowania lub innych elementów motoryzacyjnych
  • Znajomość norm i procedur związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym
  • Praktyczna znajomość wymagań standardów ASPICE i/lub ISO 26262
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do sporadycznych delegacji do Niemiec (szkolenia, współpraca przy projektach z zespołem z Niemiec)