• Wszystkie ofertyŁódźFinanseInneSpecjalista ds. Nieruchomości
    Specjalista ds. Nieruchomości
    new
    Finanse
    BEST S.A.

    BEST S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Wycena nieruchomości

    analiza nieruchomości

    rzeczoznawstwo

    operaty szacunkowe

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas

    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych BEST S.A. to część Grupy Kapitałowej BEST.

    Jesteśmy zespołem ekspertów finansowych i specjalizujemy się w tworzeniu oraz zarządzaniu funduszami sekurytyzacyjnymi. Nasze umiejętności pozwalają na świadczenie pełnego zakresu usług na rzecz inwestorów oraz dostarczanie jak najlepszych wyników biznesowych. Dla nas praca to pasja oraz sposób osiągania zawodowej satysfakcji. Z nami masz szansę na realizację projektów zapewniających nieograniczony rozwój.

    Twój zakres obowiązków

    • wycena nieruchomości
    • weryfikacja operatów szacunkowych
    • przygotowywanie wniosków, zarzutów oraz propozycji prawidłowej wartości operatów szacunkowych
    • współpraca z zespołem obsługującym hipoteki
    • przygotowywanie raportów i sprawozdań z wykonywanej pracy

    Nasze wymagania

    • umiejętność sporządzania analizy i wyceny wartości nieruchomości
    • umiejętność sporządzania i weryfikacji operatów szacunkowych
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

    Mile widziane

    • wykształcenie wyższe z zakresu wyceny nieruchomości

    To oferujemy

    • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
    • możliwość pracy zdalnej
    • prywatną opiekę medyczną
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
    • platformę do nauki języków obcych
    • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
    • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
    • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
    • kulturę oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos
    • BEST atmosferę
    • sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ