• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneMenadżer ds. procesów, rozliczeń i zarządzania umowami
    Menadżer ds. procesów, rozliczeń i zarządzania umowami
    Finanse
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Optymalizacja Procesów

    Opis stanowiska

    Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Zarządzanie procesami biznesowymi związanymi z obsługą sklepów i detalistów
    • Odpowiedzialność za procesy finansowe w obszarze rozliczeń z partnerami (producentami, sieciami oraz rozliczenia wewnątrzgrupowe) obejmujące 12 tys. sklepów
    • Zarządzenie zespołem (3 osoby)
    • Utrzymywanie i aktualizacja regulaminów platform oraz szablonów umów w relacji z detalistami
    • Dbałość o formalne aspekty działalności spółki, w tym procedury, zgodności z prawem podatkowym i z przepisami (RODO)
    • Nadzorowanie jakości danych sklepów i detalistów w systemie CRM oraz rozwijanie narzędzi wspierających procesy obsługi detalistów
    • Koordynowanie współpracy z sieciami partnerskimi i zarządzanie procesem formalizacji umów
    • Rozliczanie współpracy z sieciami handlowymi, analiza i optymalizacja procesów finansowych

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do egzekwowania ustaleń w relacjach z kontrahentami
    • Skrupulatność i działanie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa
    • Biegła znajomość programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel (m.in. tabele przestawne, wyszukaj pionowo, pivoty).
    • Doświadczenie w zarządzaniu procesami, projektami oraz umiejętność analizy i optymalizacji procesów biznesowych
    • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu działem finansowym lub rozliczeniowym

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmie w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG
    • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach biznesowych
    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace
    • Niezbędne narzędzia i elastyczne godziny pracy.
    • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse