• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdyniaFinanseAnalizaStarszy Specjalista ds. Planowania i Analiz
    Starszy Specjalista ds. Planowania i Analiz
    Finanse
    BEST S.A.

    Starszy Specjalista ds. Planowania i Analiz

    BEST S.A.

    Gdynia
    Rodzaj pracy
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Specjalista/Mid
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    SQL
    controlling
    raportowanie
    ms excel
    analiza finansowa
    automatyzacja
    modelowanie
    Angielski

    Mile widziane

    włoski
    italian
    windykacja
    język włoski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas:

    Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.


    Starszy Specjalista ds. Planowania i Analiz


    Twój zakres obowiązków


    • tworzenie budżetów i prognoz spłat dla portfeli wierzytelności nabytych na różnych rynkach geograficznych
    • raportowanie wyników dotyczących realizacji celów budżetowych w zakresie spłat z portfeli wierzytelności.
    • analiza odchyleń wyników bieżących od prognozowanych w zakresie budżetu
    • rozwój modeli prognostycznych i decyzyjnych
    • określanie wielopoziomowych celów operacyjnych
    • czynny udział w procesie tworzenia strategii windykacyjnych i budowania narzędzi analitycznych wspierających decyzje biznesowe.
    • analiza skuteczności prowadzonych działań wewnątrz spółki, dbanie o dostępność potrzebnych informacji.



    Nasze wymagania


    • wykształcenie wyższe
    • min. 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z controllingiem, analizą finansową, modelowaniem
    • bardzo dobra znajomość języka SQL (umiejętność formułowania zapytań SQL do baz danych)
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2 (współpraca z zespołem niepolskojęzycznym)
    • bardzo dobra znajomość MS Excel, w szczególności w zakresie automatyzacji, raportowania i wizualizacji danych
    • wysokie zdolności analitycznego myślenia oraz syntezy informacji,
    • doskonała komunikatywność i otwartość
    • umiejętność efektywnego prezentowania wyników analiz dla odbiorców na różnych szczeblach zarządzania,
    • zaangażowanie i gotowość wspierania procesu decyzyjnego,
    • silne poczucie odpowiedzialności, systematyczność, samodzielność, znakomita organizacja pracy.


    Mile widziane


    • znajomość języka włoskiego
    • doświadczenie związane z windykacją należności w firmie windykacyjnej, kancelarii komorniczej lub banku



    To oferujemy


    • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
    • możliwość pracy zdalnej
    • prywatną opiekę medyczną
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
    • platformę do nauki języków obcych
    • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
    • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
    • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
    • kulturę oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos
    • BEST atmosferę


    Benefity


    �� prywatna opieka medyczna

    ☂ ubezpieczenie na życie

    ⭐ BEST atmosferę

    �� kafeteria MyBenefit

    �� narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego

    ❤ inicjatywy dobroczynne

    i znacznie więcej – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ

    Sprawdź podobne oferty pracy

    Finance Analyst

    Finance Analyst

    Nowa
    BorgWarner eMobility Poland
    Ujazd
    Angielski
    Ms office
    odpowiedzialność
    Nowa
    Analityk finansowy

    Analityk finansowy

    Nowa
    2 329 - 3 623 usd
    Level Work
    Warszawa
    rachunkowość zarządcza
    kontroling
    Nowa
    Group Reporting Manager

    Group Reporting Manager

    Nowa
    Pepco
    Poznań
    English
    Ms office
    finance
    Nowa
    FP&A Analyst with French

    FP&A Analyst with French

    Nowa
    Aon
    Kraków
    , Praca zdalna
    Zdalnie
    accounting
    analiza
    finanse
    Nowa
    Financial Analyst for Mergers and Acquisitions

    Financial Analyst for Mergers and Acquisitions

    Nowa
    2 588 - 3 106 usd
    Benhauer Sp. z o.o.
    Kraków
    Microsoft Excel
    Power Query
    VBA
    Nowa