• Wszystkie ofertyKamionekLogistykaInneKoordynator projektów/Office manager
    Koordynator projektów/Office manager
    Logistyka
    Better Home Interior Design

    Kamionek
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skrupulatność
    MS Excel
    polski
    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    Angielski

    Opis stanowiska

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Ogłoszenie dotyczy pracy stacjonarnej w biurze projektowania wnętrz w Warszawie, na cały etat.

    Do naszego butikowego biura projektowego Better Home Interior Design zlokalizowanego na Kamionku (Praga Południe) poszukujemy osoby, która będzie wspierała naszych projektantów w poniższym zakresie.

    Twoje zadania:

    • prowadzenie harmonogramu/kalendarza realizacji
    • sporządzanie i prowadzenie kosztorysów
    • realizacja zamówień internetowych
    • stały kontakt z wykonawcami i dostawcami
    • pomoc w przygotowywaniu list zakupowych dla naszych klientów,
    • umawianie prac montażystów,
    • pomoc w przygotowywaniu wycen usług,
    • zarządzanie zamówieniami, reklamacjami i dostawami
    • planowanie przebiegu remontów
    • wyszukiwanie sklepów/producentów/wykonawców na rynku,
    • prace administracyjne związane z funkcjonowaniem małego biura.

    Nasze oczekiwania:

    • Język polski - native speaker
    • język angielski min. średniozaawansowany
    • Umiejętność sprawnego liczenia  - warunek konieczny!
    • Excel
    • Zaradność w życiu i biznesie,
    • Swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych,
    • Proaktywne podejście i poczucie odpowiedzialności za pracę,
    • Doświadczenie w administracji małego biura,
    • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami naraz
    • Skrupulatność
    • Umiejętność planowania

    Benefity:

    • polisa zespołowa,
    • pełen wymiar dni urlopowych,
    • serwis kawowy w biurze (kawa, herbata, woda, słodycze)
    • dołączysz do zgranego zespołu, w którym panuje miła atmosfera

    Obecnie oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie na podstawie umowy zlecenia.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku oraz moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Aperi Agnieszka Grajek i Jędrzej Turant S.C. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kałuszyńskiej 7/18 w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników.”