Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Specialist
new
Marketing
Biodio Sp. z o.o. Sp.k.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
kreatywność
samodzielność
social media
copywriting
Content
marketing
Opis stanowiska

Hempking.eu / Biowen.eu / Biozdrowy.pl - to prężnie rozwijające się marki w branży prozdrowotnej. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą suplementów diety, żywności oraz kosmetyków z wyłącznie czystym składem - bez kontrowersyjnych dodatków. Wierzymy, że to co jemy i nakładamy na skórę to jeden z najważniejszych elementów naszego zdrowia.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Social Media Specialist

Na tym stanowisku będziesz zajmował/a się:

  • opracowywaniem strategii komunikacyjnej dla różnych kanałów społecznościowych naszych marek,
  • przygotowywaniem harmonogramów publikacji,
  • tworzeniem i publikowaniem contentu: treści postów, grafik, kręceniem i montowaniem wideo, relacji,
  • moderacją profili,
  • analizą statystyk prowadzonych działań,
  • monitorowaniem działań konkurencji,
  • miesięcznym raportowaniem prowadzonych działań.

Co jest dla nas ważne:

  • wiedza o marketingu i kanałach social media (Instagram, Facebook, Tiktok) i budowaniu społeczności,
  • doświadczenie (przynajmniej roczne) w działaniu w social mediach, którym będziesz chciał/a pochwalić się na rozmowie rekrutacyjnej,
  • zajawka na media społecznościowe,
  • orientacja w branży związanej ze zdrową żywnością - u nas wszyscy żyją zdrowym lifestylem (składami produktów, suplementami diety, sportem etc.), łącząc swoje prywatne zainteresowania i wykorzystując wiedzę w pracy,
  • kreatywność,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • posiadanie zmysłu estetycznego,
  • chęć występowania przed kamerą.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość działania Social Mediów - w szczególności Instagram'a, Tik Tok'a oraz Facebook’a,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale marketingu - min. Specjalista - jeżeli Twoje doświadczenie jest większe, a oferta interesująca - zgłoś się do nas - jesteśmy otwarci na negocjacje :),
  • samodzielność,
  • wiedza na temat aktualnych trendów w Social Media.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B na pełny etat / freelance,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Pracę zdalną lub hybrydową na terenie Białegostoku,
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszym portfolio - w skrócie to co i tak musisz kupić możesz mieć w cenach niedostępnych nigdzie indziej :)
  • Edukację w zakresie zdrowia oraz profilaktyki,
  • Elastyczne godziny pracy.