• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseInneJunior Trader - Broker Support Specialist
    Junior Trader - Broker Support Specialist
    new
    Finanse
    Match-Trade Technologies

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Specjalizujemy się w systemach transakcyjnych dla rynku Forex, kontraktów CFD oraz akcji, a także kryptowalut. Tworzymy własne środowisko technologiczne, a nasza autorska platforma transakcyjna dla Brokerów jest udostępniana klientom detalicznym.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    Ms office

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z branży fintech, tworzącą zaawansowane systemy transakcyjne dla rynku Forex, kontraktów CFD, kryptowalut oraz akcji. Tworzymy również systemy analityczne do zarządzania ryzykiem dla brokerów finansowych, giełd kryptowalutowych, dostawców płynności i banków. Współpracujemy z klientami z całego świata - głównie z brokerami Forex, giełdami i bankami. Mamy biuro w Warszawie i Poznaniu. Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna

    Od naszych Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego bądź statusu studenta (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość),
    • podstawowej znajomości rynków finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku walutowego i innych rynków pozagiełdowych,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - inne języki mile widziane,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz logicznego myślenia,
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

    Mile widziane:

    • znajomość systemów MetaTrader (dodatkowy atut!).

    Osoba, która dołączy do zespołu będzie odpowiedzialna za:

    • nadzór nad poprawnością funkcjonowania systemów transakcyjnych,
    • wsparcie klienta biznesowego w języku angielskim w zakresie wykorzystywanych rozwiązań,
    • onboarding nowych klientów biznesowych,
    • aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów i rozwoju technologii,
    • testowanie aplikacji biznesowych,
    • monitorowanie i raportowanie KPI,
    • analizę konkurencji i proponowanie nowych rozwiązań.

    Dlaczego warto z Nami pracować?

    • osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług, a w przypadku osób na umowie zlecenie - 24 dni,
    • pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy o dogodnym dojeździe komunikacją miejską,
    • choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszej silnej pozycji na rynku jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych teamów,
    • zapewniamy pełne wdrożenie z wykorzystywanych technologii oraz systemów,
    • jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z różnych części Polski, dlatego wspieramy ich relokację do Warszawy poprzez pakiet relokacyjny,
    • inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym,
    • wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej Lux Med, który w całości opłaca firma,
    • każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować,
    • mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne,
    • nie mamy dress code'u,
    • jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.,
    • dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie.

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV - chętnie Cię poznamy!