• Wszystkie ofertyWarszawaSupportOpiekun/-ka Transakcji w Zespole Wsparcia Sprzedaży
    Opiekun/-ka Transakcji w Zespole Wsparcia Sprzedaży
    Support
    BNP Paribas Lease Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    ms excel
    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Będziesz odpowiedzialny(a) za całościowe przeprocesowanie transakcji (leasingowych i pożyczkowych) z klientem od momentu zaakceptowanej przez klienta oferty do uruchomienia kontraktu. Najważniejsze Twoje zadania to:

    ·       kontakt telefoniczny z klientami i dealerami oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do podjęcia decyzji kredytowej i aktywacji umowy; przygotowywanie ofert finansowania; wprowadzanie do systemu wniosków kredytowych,

    ·       przygotowywanie umów finansowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi,

    ·       kontrola podpisanych umów przed ich aktywacją,

    ·       współpraca z Zewnętrzną Siecią Sprzedaży oraz z Dealerami w procesowaniu transakcji,

    ·       koordynacja działań między różnymi działami w firmie w celu zapewnienia płynnego przebiegu procesu sprzedaży,

    ·       przygotowywanie umów o współpracy z Dealerami,

    ·       monitorowanie postępu transakcji i raportowanie kluczowych wskaźników wydajności,

    ·       rozwiązywanie problemów i reagowanie na ewentualne problemy w trakcie procesowania transakcji.

    Aplikuj, jeśli wyróżnia Cię:

    ·       umiejętność budowania i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

    ·       bardzo dobra organizacja pracy, w tym zarządzanie kilkoma priorytetami jednocześnie

    ·       znajomość narzędzi i procedur związanych ze wsparciem sprzedaży,

    ·       zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku,

    ·       entuzjazm i pozytywne nastawienie do nowych zadań, również w zakresie doskonalenia procesów w których uczestniczysz,

    ·       mile widziane doświadczenie w branży finansowej i znajomość produktów finansowych,

    ·       znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,

    ·       dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel).

    ·       znajomość systemu LEO będzie dodatkowym atutem.

    Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

    ·       szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

    ·       stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    ·       przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

    ·       niezbędne narzędzia pracy

    ·       bonus uzależniony od wyników pracy

    ·       prywatną opiekę medyczną w Enel-Med

    ·       kartę sportową Multisport

    ·       ubezpieczenie na życie