• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik/ Kierowniczka ds. Procesowania Umów Sprzedaży
    Kierownik/ Kierowniczka ds. Procesowania Umów Sprzedaży
    new
    Sprzedaż
    BNP Paribas Lease Group Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Należymy do Grupy BNP Paribas – międzynarodowej grupy finansowej BNP Paribas Leasing Solutions jest obecny w 20 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 300 osób. Zapewniamy firmom elastyczność potrzebną do utrzymania konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju. Jako eksperci doskonale znamy branże, w których działają nasi Klienci i Partnerzy - potrafimy przewidywać zmiany zachodzące na rynku, a także wpisywać się z rozwiązaniami w przyszłe trendy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    komunikatywność

    praca w zespole

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Odpowiedzialność za rozwój, strategię i wyniki Gniazd Sprzedażowych w obszarze procesowania umów sprzedaży
    • Pełna odpowiedzialność za analizę i ulepszanie procesów end-to-end w Gniazdach, zgodnie z modelem LEAN
    • Nadzór menedżerski nad pracą Opiekunów Transakcji pracujących w Gniazdach oraz przeprowadzanie kontroli jakości i kompletności procesów wsparcia sprzedaży i realizacji wypłat kontraktów (PayOut)
    • Zarządzanie czasem pracy oraz efektywnością pracowników – w porozumieniu z Flow Managerem, odpowiedzialnym za dzienne priorytety operacyjne
    • Koordynacja procesu rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników
    • Wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników oraz wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
    • Odpowiedzialność za kompetencje i rozwój pracowników w gniazdach
    • Wspieranie pracowników w ich rozwoju zawodowym (ciągły nadzór nad określaniem potrzeb szkoleniowych i podwyższaniem kwalifikacji podległych pracowników) i osiąganiu założonych celów biznesowych

    Nasze wymagania

    • Dobra znajomość procesów związanych z procesowaniem transakcji end-to-end
    • Doświadczenie w usprawnianiu procesów
    • Znajomość produktów finansowych oraz zagadnień leasingowych
    • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu i/lub wdrażaniu nowych pracowników
    • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy z ludźmi / w zespole
    • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych oraz umiejętności w zakresie organizacji pracy swojej i innych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel)
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem w podobnym obszarze

    To oferujemy

    • Szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Bonus uzależniony od wyników pracy
    • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med
    • Kartę sportową Multisport
    • Ubezpieczenie na życie

    Benefity

    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość pracy zdalnej
    • elastyczny czas pracy
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • inicjatywy dobroczynne