• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportOpiekun/-ka Klienta
    Opiekun/-ka Klienta
    Support
    BNP Paribas Lease Group Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Będziesz odpowiedzialny za telefoniczną i mailową obsługę posprzedażowych zgłoszeń Klientów. Najważniejsze Twoje zdania to:

    ·       szybka i trafna identyfikacja potrzeb Klienta już podczas pierwszego kontaktu,

    ·       przyjęcie odpowiedzialności za sprawę aż do jej finalizacji,

    ·       przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z przyjmowanych zgłoszeniem,

    ·       udzielanie wsparcia telefonicznego i mailowego w zakresie obsługi naszych produktów, obsługa zapytań,

    ·       współpraca z innymi działami naszej organizacji w celu zapewnienia Klientowi oczekiwanego standardu obsługi.

    Aplikuj, jeśli wyróżnia Cię:

    ·       doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z Klientem,

    ·       bardzo dobra organizacja pracy, w tym zarządzanie kilkoma priorytetami jednocześnie,

    ·       umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami,

    ·       zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku,

    ·       entuzjazm i pozytywne nastawienie do nowych zadań, również w zakresie doskonalenia procesów w których uczestniczysz,

    ·       znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,

    ·       znajomość systemu LEO będzie dodatkowym atutem.

    Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

    ·       szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas,

    ·       stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

    ·       przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną,

    ·       bonus uzależniony od wyników pracy,

    ·       prywatną opiekę medyczną w Enel-Med.,

    ·       kartę sportową Multisport,

    ·       ubezpieczenie na życie.