Oferty
Młodszy Inżynier Testu
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
BorgWarner eMobility Poland

Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

język angielski

Mile widziane

national instruments

CAN

C#

c++

Flexray

Opis stanowiska

Cel stanowiska:

Pozyskiwanie, instalacja, kwalifikacja i wsparcie techniczne sprzętu biorącego udział w procesach automatycznego testu (ICT, programowanie, test funkcjonalny) elektroniki samochodowej.

📍 Pass (mazowieckie)

Kluczowe obowiązki:

  • Testowanie nowych urządzeń elektronicznych.
  • Udział w procesie wdrożenia produktów do masowej produkcji, a także ciągła poprawa jakości produkcji.
  • Uruchamianie i testowanie prototypów.
  • Współpraca z Inżynierami innych działów.

Kogo szukamy?

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne – na kierunku elektronika, automatyka.
  • Znane są Ci zagadnienia z obszaru elektroniki.
  • Znasz język angielski, który pozwala Ci na swobodną komunikację.
  • Posiadasz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (w dziale Inżynierii lub Utrzymania Ruchu).

Najbardziej cenione kompetencje:

  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Analityczne myślenie,
  • Dokładność,
  • Rozwiązywanie problemów,
  • Komunikatywność.

To oferujemy:

  • Udział w rozbudowie fabryki i poznanie nowych linii, przeznaczonych pod elektryfikację.
  • Możliwość rozwoju poprzez pracę w dynamicznym zespole oraz pośredni udział w toczących się projektach,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów wspierających work-life balance.