• Wszystkie ofertyPruszkówInżynieriaElektronikaMłodszy Inżynier Produktu
    Młodszy Inżynier Produktu
    new
    Inżynieria
    BorgWarner eMobility Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Analizy zwrotów

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cel stanowiska:

    Młodszy Inżynier Produktu jest osobą odpowiedzialną za wykonywanie analiz błędów produkcyjnych a także analiz zwrotów klienckich oraz gwarancyjnych.

    Kluczowe obowiązki:

    • przeprowadzanie analiz zwrotów gwarancyjnych oraz produkcyjnych,
    • wsparcie w trakcie uruchomień i wdrożeń nowych produktów,
    • wspomaganie analiz błędów walidacyjnych,
    • przygotowywanie stacji dla produkcji służących do reprogramowania produktów.

    Kogo szukamy?:

    • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (preferowane kierunki: mechanika, robotyka, elektronika),
    • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki,
    • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
    • rozumienie działania układów elektronicznych,
    • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych, takich jak: oscyloskop, multimetr,
    • lutowanie (SMT, THT),
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Mile widziane:

    • wiedza z zakresu programowania (preferowane C#/C/C++/Python/Batch)
    • podstawowa znajomość protokołów Can/FlexRay.
    • podstawy z zakresu inżynierii mechanicznej (druk 3D, obsługa narzędzi)
    • znajomość metodyki pracy w środowiskach CAD

    Najbardziej cenione kompetencje:

    • rozwiązywanie problemów,
    • komunikatywność,
    • współpraca w grupie.

    To oferujemy:

    • pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym, udział w nowych uruchomieniach,
    • możliwość rozwoju i udział w szkoleniach,
    • konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,
    • pakiet atrakcyjnych benefitów.
    • pracę w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku,
    • bezpłatny transport do fabryki z Warszawy (m.in. Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola).