• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRHRStaż w Dziale HR
    Staż w Dziale HR
    new
    HR
    BorgWarner eMobility Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    kreatywność
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    Angielski

    Opis stanowiska

    Do naszej firmy z branży Automotive poszukujemy osoby, która interesuje się zagadnieniami z zakresu HR ( obszaru miękkiego i twardego ) oraz chce rozpocząć swoją ścieżkę zawodową w dziale personalnym.

    Nie musisz posiadać dużego doświadczenia, liczy się Twoja motywacja do rozwoju oraz Twoje zaangażowanie.

    Miejsce pracy: Błonie

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie benefitami pracowników : rejestracja/wyrejestrowania/weryfikacja poprawności
    • Zarządzanie czasem pracy pracowników : weryfikacja systemu, wyjaśnianie braków i niezgodności
    • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie oraz nadzorowanie terminowości wykonania
    • Nadzór nad dokumentacją znajdującą się w aktach osobowych pracowników
    • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego
    • Wsparcie działu HR w codziennych zadaniach

    Wymagania:

    •       Zainteresowanie procesami kadrowo-płacowymi
    •       Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie MS Excel, MS Word)
    •       Zaangażowanie i motywacja do stałego rozwoju
    •       Samodzielność, odpowiedzialność za swoje procesy,
    •       Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność, terminowość;
    •       Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
    •       Język Angielski na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    •      Płatny staż ( umowa zlecenie )
    •      Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
    •      Ciągły rozwój osobisty poprzez udział w szkoleniach;
    •      Możliwość pracy zdalnej ( od 1 do 2 dni ) po okresie pełnego wdrożenia
    •      Darmowy transport z Warszawy

     Career Scam Disclaimer: BorgWarner makes no representations or guarantees regarding employment opportunities listed on any third-party website. To protect against career scams, job applicants should take the necessary precautions when interviewing for and accepting employment positions allegedly offered by BorgWarner. Applicants should never provide their national ID numbers, birth dates, credit card numbers, bank account information or other private information when communicating with prospective employers or responding to employment opportunities online. Job applicants are invited to contact BorgWarner through BorgWarner’s website to verify the authenticity of any employment opportunities.