• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaLogistykaStaż w Dziale Logistyki
    Staż w Dziale Logistyki
    Logistyka
    BorgWarner eMobility Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    dobra organizacja pracy
    ms excel
    elastyczność
    Angielski
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Fabryka BorgWarner w Błoniu jest jedną z najnowocześniejszych na świecie z branży Automotive. Realizujemy produkcję unikalnych komponentów elektronicznych do zarządzania napędem pojazdów dla największych i najbardziej rozpoznawalnych koncernów samochodowych.

    Obecnie do działu Logistyki poszukujemy zmotywowanych osób na stanowisko:

    Stażysta w dziale Logistyki

    📍 Pass (mazowieckie)

    Twój zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie zamówień do SAP
    • Generowanie dokumentów w SAP
    • Bezpośredni kontakt z klientami
    • Wsparcie działu logistyki w bieżących zadaniach
    • Tworzenie zestawień (praca z programem Excel i SAP)

    Nasze wymagania:

    • Status studenta (chętnie logistyki)
    • Dostępność min. 4 dni w tygodniu
    • J. angielski w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość Excela
    • Mile widziana znajomość SAP
    • Otwartość, elastyczność, chęć do nauki
    • Umiejętność pracy w zespole

    To oferujemy

    • Płatny staż w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: między 7:00, a 9:00
    • Własne biurko, komputer i sprzęt niezbędny do samodzielnej pracy
    • Bezpłatny dojazd z Warszawy (przystanki: Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola)
    •  Możliwość zdobycia doświadczenia oraz poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w międzynarodowej firmie,
    • Możliwość poznania przebiegu produkcji seryjnej i innowacyjnych procesów technologicznych

    Career Scam Disclaimer: BorgWarner makes no representations or guarantees regarding employment opportunities listed on any third-party website. To protect against career scams, job applicants should take the necessary precautions when interviewing for and accepting employment positions allegedly offered by BorgWarner. Applicants should never provide their Social Security numbers, birth dates, credit card numbers, bank account information or other private information when communicating with prospective employers or responding to employment opportunities online. Job applicants are invited to contact BorgWarner through BorgWarner’s website to verify the authenticity of any employment opportunities.