• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąSpecjalista ds. rozwoju i standaryzacji procesów Bosch Car Service
    Specjalista ds. rozwoju i standaryzacji procesów Bosch Car Service
    new
    Sprzedaż
    Bosch Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

    Będziesz miał/a wpływ na:

    • Zwiększanie konkurencyjności sieci Bosch Car Service na rynku polskim poprzez współpracę z firmami zewnętrznymi
    • Tworzenie atrakcyjnych rozwiązań w oparciu o wytyczne z Centrali w obszarze cyfryzacji procesów
    • Jakość obsługi i wizerunek sieci Bosch Car Service
    • Tworzenie, wdrożenie i administrację programem obsługi flot samochodowych w oparciu o koncepcje serwisowe Bosch
    • Rozwój zawodowy na konkurencyjnym wtórnym rynku motoryzacyjnem
    • Promocja produktów i rozwiązań firmy Bosch w obszarze powierzonych zadań

    Jakich kompetencji poszukujemy:

    • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy z projektami (mile widziane doświadczenia również spoza branży motoryzacyjnej)
    • Znajomość standardów pracy z organizacjami sieciowymi i/lub franczyzowymi
    • Wykształcenie wyższe, wykształcenie techniczne może być dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1); znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Analityczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
    • Umiejętności ustalania priorytetów i zarządzania zadaniami w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
    • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami i współpracownikami
    • Umiejętność szybkiego uczenia i dostosowywania się do nowych technologii i systemów
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Benefity:

    • Doświadczony i zgrany zespół
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • Możliwości rozwoju kariery w obrębie firmy Robert Bosch
    • Szeroki dostęp do szkoleń, konferencji i webinarów
    • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
    • MultiSport, karta LunchPass, kursy językowe
    • Wiele benefitów dla rodzin (np. kolonie letnie dla dzieci)
    • Program poleceń pracowniczych