• Wszystkie ofertyKokotówInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKonstruktor - Technolog meblarstwa
    Konstruktor - Technolog meblarstwa
    Inżynieria
    Brand Creation

    Kokotów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    Top Solid
    doradztwo
    kreatywność
    inventor
    dobra organizacja pracy
    solid works

    Mile widziane

    prawo jazdy

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • projektowanie systemów mebli pod indywidualne potrzeby klienta
    • wdrażanie mebli do produkcji, koordynacja realizacji
    • doradztwo w zakresie technicznym
    • obliczanie zapotrzebowania na materiał
    • wykonywanie rysunków wykonawczych na produkcję
    • tworzenie rysunków 2D
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w pracy w branży meblarskiej
    • znajomość zasad konstrukcji mebli, materiałów produkcyjnych oraz akcesoriów
    • dobra znajomość rysunku technicznego
    • znajomość programu Inventor, Solid Works, Top Solid (warunek konieczny)
    • prawo jazdy kategorii B

    To oferujemy

    • oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole, miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    • praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę lub umowę B2B.
    • możliwość realizacji własnych pomysłów
    • praca dla dużych marek takich jak: Leroy Merlin, Castorama, Vision Express, Spar, Fielmann, Greenpoint, Answear, Medicine