• Wszystkie ofertyPłockSprzedażPraca w sklepieKierownik Działu Jubilerskiego I Płock
    Kierownik Działu Jubilerskiego I Płock
    Sprzedaż
    BRIJU 1920 Limited

    Płock
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    konsultant

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Zapraszamy Cię do świata wyjątkowej biżuterii - dołącz do grona wspaniałych ludzi, którzy tworzą markę Briju 1920 Limited.

    Briju 1920 Limited to polska firma, która jest obecna na rynku jubilerskim od 1920, a od 2013 roku rozwija sieć salonów pozostając wśród liderów w branży jubilerskiej.

    Budując swoją renomę na rynku pracy i w świecie dóbr luksusowych dbamy jednocześnie o rozwój Naszych Pracowników.

    Obecnie posiadamy 72 salony rozmieszczone w jednych z najlepszych lokalizacji w Polsce, a oprócz salonów mamy własny zakład produkcyjny, prężnie działające zaplecze magazynowe oraz serwisowe.

    Aktualnie poszukujemy osób odpowiedzialnych, ambitnych i ukierunkowanych na osiąganie wyników na stanowisko:

    Kierownik salonu

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

    • zapewnienie doskonałej obsługi klienta
    • inicjowanie i kontrolę działań zapewniających sprzedaż
    • planowanie i organizację pracy salonu zgodnie z potrzebami biznesowymi
    • rekrutację, szkolenie, ocenę i rozwój doradców sprzedaży w Twoim zespole

    Oczekujemy

    • min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym - mile widziane w branży jubilerskiej
    • realizacji założonych planów sprzedażowych
    • umiejętności zarządzania podległym zespołem -bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu
    • profesjonalizmu we wszystkich działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta
    • gotowości do podejmowania wyzwań
    • umiejętność motywowania zespołu
    • umiejętności analitycznych i negocjacyjnych
    • samodzielności i inicjatywy w działaniu

    Oferujemy

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
    • atrakcyjne warunki finansowe - motywacyjny system wynagrodzeń
    • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
    • ciekawą pracę w systemie równoważnym, co sprawia, że masz więcej czasu dla siebie
    • szkolenie wstępne
    • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie – pakiet szkoleń
    • rabaty pracownicze na nasze produkty