• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta
    Doradca Klienta
    new
    Sprzedaż
    BUTIK BIZUU

    BUTIK BIZUU

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    obsługa klienta

    praca zespołowa

    komunikatywność

    moda

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

    • Profesjonalną obsługę klienta w oparciu o standardy marki Premium
    • Dbanie o wygląd i wystrój butiku - ekspozycja produktów zgodna z wytycznymi VM
    • Utrzymanie wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie
    • Przyjmowanie dostaw towarowych oraz realizacja rotacji produktowej w układzie cyklicznym

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie zawodowe w handlu
    • Umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Uczciwość zawodowa

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki finansowe - motywacyjny system wynagrodzeń
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    • Zniżki na firmowe produkty
    • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
    • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Możliwość dofinansowania zajęć sportowych
    • Możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej
    • Preferencyjne warunki ubezpieczenia medycznego