• Oferty
  • Wszystkie ofertyKowaleDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Design
    Brilliance LLC

    Kowale
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media
    photoshop

    Mile widziane

    email marketing
    marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    💡Jesteś:

    → Profesjonalny - ego i emocje zostawiamy za drzwiami i zawsze gramy do jednej bramki.

    → Komunikatywny - umiesz pracować w zespole i nie bawisz się w rat race.

    → Szczegółowy - w naszej pracy każdy detal ma znaczenie.

    → Zaradny - szukasz rozwiązań, nie przeszkód.

    → A-player - nie boisz sie pracy i i trudnych zadan.

    ✅ Twoje obowiązki:

    → Projektowanie materiałów graficznych na podstawie Key Visuals.

    → Projektowanie materiałów graficznych do: reklam Google, reklam Facebook/Instagram.

    → Tworzenie różnych form grafiki na potrzeby pojedynczych zleceń, zgodnie z wytycznymi Brandbooka.

    → Optymalizowanie projektów graficznych pod kątem platform mobilnych i stacjonarnych.

    🎯 Nasze oczekiwania:

    → Minimum 3 lata doświadczenia w profesjonalnym projektowaniu graficznym.

    → Biegłość w obsłudze pakietu Adobe Creative Suite (ze szczególnym naciskiem na Adobe Photoshop i Adobe Illustrator).

    → Umiejętności w zakresie edycji zdjęć, gdy gotowe grafiki wymagają dostosowania do konkretnych formatów graficznych.

    → Profesjonalne portfolio z poprzednich projektów graficznych.

    → Doskonały język angielski w piśmie - pracujemy z reklamami na rynku US.

    ❓ Co oferujemy?

    → Atmosfera startupu: dynamiczne środowisko, gdzie nie wszystko jest do końca poukładane i idealne.

    → Elastyczne godziny pracy.

    → Mac + pakiet oprogramowania, którego potrzebujesz, plus dodatkowe software na życzenie.

    → Biuro: Gdynia, Sportowa 8A, pracujemy stacjonarnie.

    → Brak dress code'u: to nie korpo.

    → Szkolenia i kursy - wspieramy edukacje.

    About Us:

    Brilliance.com is an online retailer of diamonds, engagement rings, and fine jewelry, with its headquarters in Boynton Beach, Florida. Over the past decade, we have earned a stellar reputation as the highest-rated online diamond retailer, supported by thousands of 5-star reviews.

    At Brilliance, our team is comprised of dreamers, designers, and doers who are dedicated to disrupting the engagement ring industry and constantly pushing its boundaries. We foster a unique culture that empowers our talented individuals to achieve their best work, pursue their professional goals, and grow into their full potential. We believe that the journey towards a goal is just as important as the goal itself.

    1 813 - 2 590 USD

    B2B