• Oferty
  • Wszystkie ofertyBydgoszczDesignGrafikaGrafik DTP
    Grafik DTP
    new
    Design
    FRACTAL SP. Z O.O.

    Grafik DTP

    Bydgoszcz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    design

    DTP

    pakiet Adobe Creative Cloud

    dobra organizacja pracy

    dokładność

    Adobe Photoshop

    Mile widziane

    elastyczność

    komunikatywność

    język angielski

    Opis stanowiska

    Cześć, tu FRACTAL, agencja reklamowa, która od ponad 20-stu lat spełnia marzenia i realizuje pomysły największych światowych marek na terenie Europy a czasem i poza nim. Nasze realizacje możesz zobaczyć tu: https://www.instagram.com/fractal_morethanideas/

    Nie ma drugiego takiego miejsca w Bydgoszczy. Piszemy to z lekką nutą nieśmiałości, ale opinie naszych Partnerów, mówią same za siebie. Jest nas 50 osób i jesteśmy zespołem, który posiada swoją własną ekipę graficzną 2D/ 3D, dział aranżacji wnętrz i doświadczone i przede wszystkim rozbudowane zaplecze produkcyjne.

    Do zespołu Projektantów 2D poszukujemy nowej osoby. Może właśnie Ciebie? Chcesz otaczać się inspirującymi, serdecznymi ludźmi i mieć przy tym możliwość współpracy z topowymi markami? Lubisz jak się dzieje i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Nieszablonowe myślenie, dyscyplina i zaangażowanie, to Twoje cechy?

    Jeśli TAK, to odpowiedź na większość pytań, to dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków

    • przygotowywanie wizualizacji 2D na bazie otrzymanych materiałów
    • przygotowywanie plików do druku i produkcji - DTP
    • dokładność i zaangażowanie w wykonywane projekty
    • współpraca z działem produkcyjnym

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w projektowaniu
    • znajomość pakietu Adobe w szczególności InDesign, Illustrator, Photoshop
    • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobrego zorganizowania
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w zgranym zespole
    • możliwość awansu zawodowego w oparciu o jasną ścieżkę kariery
    • pracę przy projektach dla znanych światowych marek z branży beauty
    • ubezpieczenie grupowe
    • cykliczne imprezy firmowe
    • możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach
    • przytulne miejsce pracy z kominkiem, własnym stawem, ogrodem i parkingiem

    Dziękujemy i zapraszamy do kontaktu! 😊