Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Reporting Developer (Qlik)
new
BI & Data
Britenet

Britenet
20 000 - 24 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Qlik
SQL
OLAP
Mile widziane
DWH
DAX
Opis stanowiska

Projekt realizowany dla niemieckiego klienta, który jest jednym z wiodących światowych producentów systemów umożliwiających komunikację i mobilność.

Nasze oczekiwania

  • Min. 5 lat doświadczenia oraz biegłość w wykorzystaniu narzędzia Qlik do generowania raportów biznesowych na podstawie zgromadzonych danych
  • Zrozumienie procesów zarządzania danymi, szczególnie związanych z systemami zarządzania urządzeniami i systemami opartymi na kontach
  • Doświadczenie w pracy z danymi pochodzącymi z różnych źródeł, w tym z klasycznymi systemami zarządzania urządzeniami i nowymi systemami opartymi na kontach
  • Umiejętność agregowania i konsolidowania danych z różnych źródeł w celu tworzenia „kostek danych”
  • Umiejętność tworzenia raportów biznesowych przy użyciu narzędzi BI typu Qlik w oparciu o dane zgromadzone w „kostkach danych”
  • Znajomość języka SQL do wykonywania zapytań do baz danych, szczególnie w kontekście tworzenia „kostek danych”
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2)

  • Wiedza w obszarze DWH i analizy biznesowej

Kluczowe zadania

  • Wsparcie dla wewnętrznych zespołów analityków danych przy budowaniu kostek danych zawierających predefiniowane dane
  • Agregowanie danych na określony temat, np. sprzedaż, walidacje, zużyte media itp.
  • Tworzenie raportów w Qlik

Co oferujemy

  • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
  • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
  • Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
  • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
  • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
  • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
  • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
  • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
  • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
  • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
  • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

20 000 - 24 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B