• Wszystkie ofertyAugustówInżynieriaInneMiędzynarodowy Program Menedżerski w Dziale Produkcji
    Międzynarodowy Program Menedżerski w Dziale Produkcji
    Inżynieria
    BRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

    Augustów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    produkcja
    język angielski
    Microsoft Office
    język polski

    Opis stanowiska

    Jeśli jesteś gotowy na:

    • 24 miesiące intensywnego rozwoju w ramach rotacji w różnych obszarach Produkcji
    • prowadzenie samodzielnych projektów
    • prestiżowe szkolenie w międzynarodowej Global BAT Academy
    • wykorzystanie własnego potencjału na zdobywanie międzynarodowych doświadczeń
    • wsparcie Mentora oraz coaching Senior Managerów.

    Dołącz do Global Graduate Programme w Fabryce BAT w Augustowie!

    Aplikuj, jeśli:

    • płynnie posługujesz się językiem polskim i angielskim
    • lubisz rozwiązywać złożone problemy, wdrażać i rozwijać nowe pomysły
    • masz już doświadczenie zawodowe zdobyte np. w czasie staży lub praktyk
    • jesteś na ostatnim roku studiów lub masz już dyplom (licencjat lub magister inżynierii produkcji, inżynierii elektrycznej, inżynierii mechanicznej, zarządzania inżynierskiego lub podobny) oraz masz możliwość rozpoczęcia pracy na pełen etat
    • jesteś otwarty/a na zdobywanie doświadczeń w innych lokalizacjach, w tym za granicą
    • posiadasz biegłą znajomość pakietu Microsoft Office ,w szczególności programu Excel
    • interesujesz się produkcją oraz chcesz rozwijać swoją karierę w tym obszarze (a może masz już pierwsze doświadczenia z tego zakresu)
    • masz mnóstwo pozytywnej energii i lubisz pracę w swobodnej atmosferze

    To oferujemy:

    • wsparcie Mentora oraz coaching Senior Managerów
    • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (np. dofinansowanie do sportu, prywatna opieka medyczna, okazjonalne karty przedpłacone)
    • objęcie stanowiska menedżerskiego po pozytywnym ukończeniu programu
    • wejście na przyspieszoną drogę do kariery Senior Managera
    • realny wpływ na rozwój firmy