Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Narzędziowiec ⚙️
new
Inżynieria
BSH

BSH
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
modelowania 3D
CAD/CAM
Siemens NX
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Narzędziowiec Fabryka Kuchenek

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania

  • Nadzór nad narzędziami - konserwacja, naprawy
  • Udział w planowaniu i realizacja działań prewencyjnych
  • Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacja procesów i kosztów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych

Oczekiwany profil

  • Doświadczenie w obszarze Narzędziowni lub Utrzymania Ruchu – procesy tłoczenia
  • Doświadczenie w konserwacji i naprawach wykrojników, tłoczników oraz znajomość obsługi konwencjonalnych maszyn warsztatowych: tokarek, szlifierek, frezarek jak i centr wieloosiowych
  • Znajomość rysunku technicznego oraz modelowania 3D, znajomość i doświadczenie pracy w środowisku CAD/CAM, Siemens NX
  • Dyspozycyjność ze względu na zmianowy system pracy, wykształcenie średnie techniczne oraz uprawnienia: SEP, suwnice, wózki widłowe, spawanie TIG, programowanie maszyn CNC 3 i 5 osiowych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • BSH stara się - pod hasłem "work-life integration" - umożliwić swoim pracownikom zorganizowanie środowiska w taki sposób, aby ułatwić im wypełnianie swoich obowiązków, wspierając ich i poszukując wspólnych rozwiązań
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu Inteligentnej Fabryki opartej na robotyzacji i innowacyjnych rozwiązaniach Przemysłu 4.0
  • Bardzo dobra lokalizacja, możliwość dojazdu komunikacją miejską (przystanek Wołowska oraz Kępińska), dostępny parking oraz miejsca postojowe dla rowerów
  • Możliwość rozwoju zawodowego - w roku 2023 co 10. osoba otrzymała awans również w strukturach globalnych
  • Dofinansowanie wyżywienia 375 zł netto/miesiąc, stołówka, fundusz socjalny. Opieka medyczna Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny oraz zniżki na sprzęt AGD marek: Bosch, Siemens i na zakupy w przyzakładowym sklepie z artykułami chemicznymi, dostęp do platformy szkoleniowej