Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Tool Development Expert
new
Inżynieria
BSH

BSH
Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
mechanika
Mechatronika
automatyka
robotyka
CAD
Angielski
Opis stanowiska

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania

  • Wdrażanie i nadzorowanie nowych przyrządów do produkcji seryjnej w fabryce piekarników
  • Adaptacja, modyfikacja i optymalizacja przyrządów tłoczniowych w fabryce piekarników
  • Zarządzanie projektami nowych przyrządów we współpracy z globalnymi właścicielami procesów tłoczenia
  • Planowanie konkretnych działań konserwacyjnych, przeglądów i definiowanie potrzeb części zamiennych do przyrządów
  • Monitorowanie KPI obszaru pras i definiowanie rozwiązań w celu ich poprawy

Oczekiwany profil

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka i robotyka
  • Minimum 5 letnie doświadczenie z praca z przyrządami tłoczniowymi, znajomość procesów tłocznenia stali
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Zaawansowana znajomość projektowania przyrządów w systemach CAD (Siemens NX, autoCAD)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne (współpraca z operatorami, inżynierami i kierownikami)

Oferujemy

  • BSH stara się - pod hasłem "work-life integration" - umożliwić swoim pracownikom zorganizowanie środowiska w taki sposób, aby ułatwić im wypełnianie swoich obowiązków, wspierając ich i poszukując wspólnych rozwiązań
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu Inteligentnej Fabryki opartej na robotyzacji i innowacyjnych rozwiązaniach Przemysłu 4.0
  • Bardzo dobra lokalizacja, możliwość dojazdu komunikacją miejską (przystanek Wołowska oraz Kępińska), dostępny parking oraz miejsca postojowe dla rowerów
  • Możliwość rozwoju zawodowego - w roku 2023 co 10. osoba otrzymała awans również w strukturach globalnych
  • Dofinansowanie wyżywienia 375 zł netto/miesiąc, stołówka, bony na święta, fundusz socjalny. Opieka medyczna Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny oraz zniżki na sprzęt AGD marek: Bosch, Siemens i na zakupy w przyzakładowym sklepie z artykułami chemicznymi