• Wszystkie ofertyWarszawaPMProduct Owner - zarządzanie flotą maszyn, ewidencją sprzętu, dostawami ‎towarów (m/k)
    Product Owner - zarządzanie flotą maszyn, ewidencją sprzętu, dostawami ‎towarów (m/k)
    new
    PM
    BUDIMEX S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowlanej. Zatrudniamy ‎‎7 500 osób, realizując blisko ‎‎300 kontraktów rocznie. Nasza firma działa we wszystkich kluczowych sektorach budownictwa. Mamy rozbudowany obszar wsparcia, gdzie zatrudniamy specjalistów i ekspertów w Biurze Informatyki, Pionie Finansowym, Biurze Warunków Kontraktowych, Oddziałach Gwarancji, Pionie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i wielu innych miejscach. Dołącz do Budimeksu i rośnij razem z nami!👷‍♀️👷‍♂️💛

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Agile

    Scrum

    Opis stanowiska

    Oferujemy:

    • System premiowy
    • Dzień wolny w urodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Sekcje sportowe
    • Wymiany międzynarodowe
    • Ciekawy program szkoleń
    • Platformę z benefitami MyBenefit
    • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
    • Dobrą atmosferę w pracy

    Twoje przyszłe zadania:

    • Zarządzanie i porządkowanie elementów Backlogu Produktu,
    • Zapewnienia utrzymania rozwiązania zgodnie z ustalonym SLA,
    • Zarządzanie i rozliczanie prac wykonywanych przez III linię wsparcia,
    • Zapewnienie zasobów do rozwiązywania zgłoszeń (II lub III linia wsparcia),
    • Aktywne monitorowanie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników,
    • Proponowanie optymalizacji i automatyzacji utrzymania rozwiązania
    • Budowanie bazy wiedzy dla wspieranych produktów,
    • Uzgadnianie zmian i kierunków rozwoju w utrzymywanych rozwiązaniach,
    • Uzgadnianie i zlecanie zmian do wykonania przez zespoły DevOps,
    • Realizacja analizy systemowej dla zgłaszanych zmian,
    • Testowanie zmienianych funkcjonalności w utrzymywanych rozwiązaniach,
    • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi,
    • Efektywna komunikacja z interesariuszami.

    Nasze oczekiwania:

    • co najmniej 3 lata doświadczenia w roli Product Ownera lub Product Managera,
    • co najmniej 1 roku doświadczenia w realizacji inicjatyw/projektów z zastosowaniem metodyk zwinnych (Scrum, Agile)
    • praktycznej znajomości narzędzi typu bug/issue tracking oraz wiki;
    • wiedzy na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (ITIL)
    • wiedzy z obszaru wycen inicjatyw IT
    • umiejętności zarządzania backlogiem inicjatyw i ich priorytetyzacją
    • umiejętności myślenia analitycznego
    • umiejętności dokumentowania rozwiązań – dokumentacja techniczna, realizacji testów
    • znajomości rynku dostawców, producentów oraz usług i produktów IT oraz nowych trendów i technologii wraz z rozpoznawaniem i oceną możliwości ich wdrażania w procesy wewnętrzne
    • znajomości zagadnień z obszaru umów IT (określanie i mierzenia parametrów świadczenia usług IT, SLA)
    • umiejętności zrozumienia potrzeb biznesowych i dostarczania rozwiązań, które je wypełnią
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • chęci do nauki i rozwijania się w obszarze systemów informatycznych.

    Mile widziane

    • Znajomość zagadnień logistyki i gospodarki zasobami w szczególności zarządzanie flotą maszyn, ewidencją sprzętu, dostawami towarów
    • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami klasy TMS, CMMS, SCM, MES
    • Doświadczenie w pracy z systemami producentów INTENSE Group, GS Software