• Oferty
  • Wszystkie ofertyGliwicePMProject Manager (segment EV)
    Project Manager (segment EV)
    PM
    BMZ Poland Sp. z o.o.

    Gliwice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie
    Angielski

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Project Managera do segmentu Electric Vehicles.

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie projektem zgodnie z Metodyką Zarządzania Projektami BMZ PL,
    • realizacja celów przy zachowaniu wysokiej jakości, określonych ram czasowych i w założonym budżecie,
    • ustalanie zakresu i priorytetów, definiowanie zadań dla zespołu zarządzania projektem,
    • monitorowanie i mierzenie postępów,
    • identyfikacja, ocenianie i zarządzanie ryzykiem,
    • zarządzanie zmianami, analizowanie ich wpływu na projekt,
    • raportowanie, prezentowanie realizacji projektu.

    Czego będziesz potrzebować:

    • wykształcenie wyższe,
    • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zaawansowanymi projektami w firmie produkcyjnej,
    • doświadczenie w zarządzaniu, monitorowaniu, kontrolowaniu projektów (zarządzanie harmonogramem, budżetem, zasobami, zmianą, ryzykiem, komunikacją projektową, w tym przygotowanie raportów statusu dla zespołu projektowego, Komitetu Sterującego)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację słowną i pisemną.

    Co możemy zaoferować:

    • Pracę na podstawie umowy o pracę,
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Premia MBO;
    • Opieka medyczna, Multisport i ubezpieczenia na życie;
    • Dofinansowanie do posiłków - stołówka firmowa.

    Możesz oczekiwać:

    Atmosfera

    Razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

    Dynamiczne środowisko

    Rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.

    Rozwój

    Pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.

    Sport / Ebike

    Relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!