• Wszystkie ofertyOpoleSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta w Centrum Handlowym Karolinka
    Doradca Klienta w Centrum Handlowym Karolinka
    Sprzedaż
    DlaSpania

    DlaSpania

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca z klientem

    praca w zespole

    Opis stanowiska

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy działającej w 5 krajach Europy. Łącznie mamy ponad 120 profesjonalnych salonów z wyposażeniem sypialni. Już od 20-stu lat poprawiamy jakość snu Europejczyków.

    W DlaSpania nie będziesz po prostu handlowcem, w DlaSpania zostaniesz Doradcą ds. Zdrowego Snu. Czy chcesz wziąć udział w rewolucji w zakresie snu?

    Twój zakres obowiązków:

    ·         Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego łóżka, materaca oraz dodatków do sypialni – zapewniamy odpowiednie szkolenie

    ·         Kompleksowa obsługa klienta zgodnie ze standardami DlaSpania

    ·         Dbanie o estetykę salonu i prawidłową ekspozycję towarów

    ·         Realizacja celów sprzedażowych

    ·         Wypełnienia dokumentacji zgodnie z procedurami wewnętrznymi

    ·         Współpraca z działem wsparcia sprzedaży, magazynami, działem reklamacji

    Nasze wymagania:

    ·         Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

    ·         Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    ·         Optymizm, otwartość i umiejętność współpracy

    ·         Odpowiedzialność za realizację celów osobistych i całego salonu

    ·         Aktywne uczestnictwo w szkoleniach firmowych oraz nastawienie na rozwój osobisty

    ·         Gotowość do pracy w soboty oraz niedziele handlowe

    Mile widziane:

    ·         Znajomość branży

    ·         Zainteresowania najnowszymi trendami w zakresie designu i wyposażenia wnętrz

    To oferujemy:

    ·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    ·         Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii

    ·         Szkolenie wprowadzające do standardów obsługi DlaSpania oraz szkolenia rozwijające twoje umiejętności sprzedażowe i produktowe

    ·         Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

    ·         Przyjazną atmosferę pracy

    ·         Rabaty pracownicze

    ·         Karta multisport lub mybenefit

    I jak? Zainteresowany? Nie będziemy cię przytłaczać kolejnymi informacjami, ale chętnie opowiemy ci więcej na rozmowie rekrutacyjnej.