• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportCustomer Success Manager
    Customer Success Manager
    Support
    Buzzztech

    Buzzztech

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    analiza
    doradztwo

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Co chcemy zaproponować?

    • wsparcie klientów z rynku nieruchomości komercyjnych w osiągnięciu celów biznesowych przy wykorzystaniu platformy i rozwiązań Buzzztech,
    • bycie doradcą dla swoich klientów, udzielając wskazówek dotyczących najlepszych praktyk związanych z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych do optymalizacji sprzątania;
    • prowadzenie sesji szkoleniowych dla zespołów klienta samodzielnie oraz z innymi członkami zespołu Buzzztech,
    • rekomendowanie funkcji produktu oraz najlepszych praktyk, zbieranie feedback’u i poprawa oferty,
    • miejsce w zespole, który dobrze znosi szybkie tempo i sprytne zmiany strategii,
    • możliwość wykazania się kreatywnością i inicjatywą,

    Co my właściwie robimy?

    BuzzzTech to zaawansowane i unikalne rozwiązanie zarządzania czystością w budynkach biurowych, handlowych i przemysłowych (przede wszystkim toalety, przestrzenie wspólne, kantyny, sale konferencyjne), wykorzystujące technologie IoT i AI do monitorowania, analizy oraz optymalizacji procesów sprzątania w czasie rzeczywistym. Innowacyjne panele interaktywne i algorytmy predykcyjne pozwalają na precyzyjne przypisywanie zadań, co zwiększa efektywność operacyjną i satysfakcję użytkowników obiektów.

    Jakie musisz mieć doświadczenie?

    • (wymagane) rozwinięte zdolności komunikacyjne, jasny sposób wyrażania myśli w mowie oraz w piśmie,
    • (wymagane) świetną organizację pracy i czasu; wsparte technologią i obsługą kalendarza, CRMa, notatnika,
    • (wymagane) perfekcyjny język polski, bo Twoi klienci będą przede wszystkim z Polski,
    • (wymagane) praktyczny, komunikatywny angielski w mowie i w piśmie - będziesz rozmawiać z naszymi partnerami z krajów angielskojęzycznych oraz wymieniać się korespondencją,
    • (preferowane) doświadczenie w pracy w obsłudze klienta,
    • (preferowane) zainteresowanie technologią, cyfryzacją, oprogramowaniem lub biznesem,
    • (preferowane) swobodne budowanie prezentacji (gsuite lub powerpoint), tworzenie zestawień w arkuszach kalkulacyjnych,

    Jakie cechy ma ktoś, kto sprawdzi się w takiej roli?

    • po studiach lub ambitny student ostatnich lat,
    • dużo energii i umiejętność słuchania rozmówcy,
    • asertywność, doskonałe zdolności komunikacyjne w mowie i w piśmie (przejrzysta i spójna komunikacja werbalna i niewerbalna),
    • perfekcyjna organizacja i planowanie działań, dotrzymywanie słowa i terminów,
    • zainteresowanie zmianami zachodzącymi na Świecie (wrodzona ciekawość).

    1 552 - 2 070 USD