• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaSpedycjaSpedytor Międzynarodowy/Spedytorka Międzynarodowa - j. niemiecki
    Spedytor Międzynarodowy/Spedytorka Międzynarodowa - j. niemiecki
    new
    Logistyka
    C.H. Robinson

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    C.H. Robinson oferuje rozwiązania logistyczne dla firm na całym świecie i dla różnych branż. Zarządzając frachtem o wartości 28 miliardów dolarów i wysyłając 20 milionów przesyłek rocznie, jest jedną z najpotężniejszych i najlepiej połączonych platform logistycznych na świecie. Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele. Dołącz do naszej sieci talentów i pomóż nam połączyć świat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    język niemiecki

    Mile widziane

    Transport

    logistyka

    Opis stanowiska

    C.H. Robinson szuka osoby na stanowisko Spedytora Międzynarodowego ze znajomością j. niemieckiego.

    W tej roli będziesz odpowiadać za rozwijanie konkurencyjnego produktu, współpracę z przewoźnikami z rynku niemieckiego oraz obsługę wyznaczonych linii transportowych w oparciu o portfolio klientów i ich potrzeb.

    Dołącz do nas i razem budujmy przyszłość logistyki!

    OBOWIĄZKI

    • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych z podwykonawcami
    • Codzienna współpraca z przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń
    • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z podwykonawcami
    • Analizowanie bieżącej sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie

    WYMAGANIA

    • Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej B2
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
    • Lubisz dynamiczne środowisko pracy i codzienne wyzwania
    • Jesteś pracowitą i zmotywowaną osobą
    • Wiesz jak realizować wyznaczone cele i wyniki

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka)

    OFERUJEMY

    • Rozwinięty program wdrożeniowy oraz realne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, globalnej organizacji
    • Przyjazne, otwarte i inkluzywne miejsce pracy, które zachęca do innowacyjnego myślenia
    • Możliwość rozwijania umiejętności językowych w naszych wielojęzycznych biurach
    • Dostęp do platform szkoleniowych, takich jak Percipio i GoFluent umożliwiające stałe nabywanie wiedzy
    • Kompleksowe Świadczenia: atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników, Program Pomocy Pracowniczej (EAP), Plan Zakupu Akcji Pracowniczych (ESPP) po pierwszym roku pracy, System kafeteryjny MyBenefit, Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie