• Wszystkie ofertyWrocławInneAgent - obsługa pojazdów i wynajmu w wypożyczalni CAR NET
    Agent - obsługa pojazdów i wynajmu w wypożyczalni CAR NET
    new
    Inne
    CAR NET

    CAR NET

    1 017 - 1 398 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język polski

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Firma Car Net Polska to działająca od 20 lat na rynku w Polsce największa sieć wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju, posiadając 40 oddziałów w największych aglomeracjach Polski.

    Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkimi:

    1.   Nowymi i bardzo dobrze wyposażonymi pojazdami;

    2.   Wysoką jakość obsługi;

    3.   Dostępność usług na terenie całej Polski;

    4.   Prostym proces obsługi rezerwacji oraz szybkość działania;

    5.   Atrakcyjnymi stawkami i promocjami.

    Car Net Polska w swojej ofercie posiada ponad 2500 nowych samochodów, w tym 600 pojazdów segmentów Premium oraz 400 samochodów dostawczych. Dbamy o wysoki standard i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego cała flota jest serwisowana w autoryzowanych serwisach.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Agenta ds. obsługi pojazdów i wynajmu

    • Miejsce pracy: Wrocław / Częstochowa / Gdynia / Warszawa
    • Wynagrodzenie 4 000 - 5 500 zł/mies. Brutto

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa aplikacji mobilnej oraz systemu wewnętrznego
    • Aktywna sprzedaż usług dodatkowych
    • Obsługa terminala kart płatniczych
    • Przygotowanie pojazdów do wydania, w tym kontrola stanu i czyszczenie
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług w oparciu o standardy firmy
    • Dbanie o stan techniczny pojazdów
    • Relokacja pojazdów między oddziałami oraz podstawienia pojazdów do Klientów

    Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

    Nasze wymagania

    • Umiejętność pracy w grupie
    • Dobra organizacja
    • Punktualność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy
    • Płynność rozmowy w języku polskim
    • Podstawowe poczucie humoru i wysoka kultura osobista

    To oferujemy

    • Wynagrodzenie godzinowe, zadaniowe i dodatki za efektywność oraz prowizje od sprzedaży
    • Elastyczny grafik, dostosowany do dostępności - możliwość pogodzenia pracy z nauką
    • Pracę w młodym zespole
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport i MultiLife
    • Rabat na wynajem pojazdów w naszej firmie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta
    • Pracę w oparciu o nowoczesną flotę pojazdów

    Ludzie, którzy do nas dołączyli, doceniają brak monotonii i możliwość rozwijania siebie oraz awansów.

    Jeśli wierzysz, że pasujesz do naszego zespołu, koniecznie przekaż swoje CV w wiadomości (w formacie pdf).

    Praca również w weekendy.

    1 017 - 1 398 USD