• Wszystkie ofertyWarszawaInneSpecjalista ds. Zarządzania Umowami IT
    Specjalista ds. Zarządzania Umowami IT
    Inne
    Bank Millennium

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    RFI/RFP

    zarządzanie umowami

    wybór dostawców

    język angielski

    PowerPoint

    Mile widziane

    FinOps

    zarządzanie budżetem

    SAM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Obowiązki:

    • Przygotowanie i weryfikacja zapisów umów, konsultacje z działem prawnym
    • Zapewnienie zgodności umów IT z aktualnymi przepisami prawa
    • Planowanie i realizacja procesu zarządzania umowami z dostawcami IT
    • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami sprzętu i usług IT w zakresie umów, zamówień, rozliczeń
    • Udział w procesie wyboru dostawców
    • Przygotowywanie raportów, wycen i analiz (cyklicznych i ad-hoc)
    • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi organami audytorskimi
    • Obsługa klientów wewnętrznych w zakresie realizacji ich potrzeb dotyczących sprzętu i usług IT

    Wymagania:

    • Umiejętność sporządzania, weryfikowania i analizowania zapisów w umowach z dostawcami IT
    • Doświadczenie w planowaniu i realizacji procesu zarządzania umowami z dostawcami IT
    • Doświadczenie w procesie wyboru dostawców (w tym przygotowywania RFI/RFP)
    • Wiedza na temat rynku produktów i usług IT, w tym usług telekomunikacyjnych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację (w mowie i w piśmie)
    • Bardzo dobra znajomość programów Excel i PowerPoint, poparta praktycznym doświadczeniem
    • Zdolności analityczne

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w obszarze prowadzenia analiz dotyczących produktów i usług IT (wyceny, analizy business case, porównywanie i analiza modeli licencyjnych oprogramowania, itp.)
    • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem IT (OPEX i CAPEX)
    • Doświadczenie we wdrażaniu i/lub użytkowaniu rozwiązań klasy SAM
    • Doświadczenie w negocjowaniu kontraktów licencyjnych oprogramowania (np. Microsoft, Oracle, VMWare, RedHat)
    • Znajomość zagadnień FinOps
    • Doświadczenie w zakresie wyboru, kontraktowania i rozliczania dostawców usług telekomunikacyjnych
    • Praktyczna znajomość środowisk baz danych MS Access i SQL Server

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
    • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Kontakt z nowymi technologiami
    • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
    • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki