Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista serwisu technicznego
new
Inżynieria
Carl Zeiss Sp z o.o.

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
instalacja maszyn
przeglądy
naprawy
kalibracja maszyn
j. angielski
organizacja
Opis stanowiska

Carl Zeiss Sp. z o.o.

Dział ZEISS Industrial Quality Solutions w Polsce oferuje swoim klientom systemy pomiarowe: maszyny współrzędnościowe, skanery 3D, tomografy przemysłowe oraz usługi: pomiarowe, szkolenia, serwisu sprzętu, wzorcowania współrzędnościowych maszyn pomiarowych. Laboratoria pomiarowe zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu i Tychach.

Do działu serwisu IQS w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska pracy:

• Instalacja maszyn pomiarowych u klienta w przydzielonym regionie (województwo dolnośląskie - 20-30% czasu pracy, reszta - cała Polska);

• Wykonywanie przeglądów, napraw i kalibracji maszyn pomiarowych;

• Optymalizacja ustawień maszyn pomiarowych.

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego (korzystanie ze szkoleń prowadzonych w tym języku, dokumentacji technicznej, komunikacja w międzynarodowym środowisku);

• Miejsce zamieszkania: okolice Wrocławia;

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, elektronika, elektrotechnika) lub wykształcenie średnie techniczne o podobnej specjalności z minimum 5 letnim stażem pracy na stanowisku automatyk lub elektronik;

• Samodzielność i zdolności organizacyjne;

• Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych w kraju i za granicą.

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej, renomowanej firmie w oparciu w oparciu o umowę o pracę;

• Zadaniowy czas pracy;

• Wynagrodzenie dwuskładnikowe (płaca zasadnicza plus premia uzależnionej od jakościowych wskaźników pracy);

• Rozbudowany system szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego (certyfikowane szkolenia z serwisowanego sprzętu m.in. w centrali w Niemczech, szkolenia e-learningowe, szkolenia soft skills, dostęp do oferty LinkedIn Learning, program talentowy dla wyróżniających się serwisantów);

• Benefity (m.in. pakiet medyczny, ubezpieczenia korporacyjne: NNW, kosztów leczenia w podróży zagranicznej, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języka angielskiego; system kafeteryjny, dodatkowe dni urlopowe, dofinansowanie do wypoczynku);

• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych zgłoszeniach poniższej klauzuli. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani przepisami prawa do ich usunięcia:

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie na opisanych tam warunkach. Administratorem Państwa danych jest Carl Zeiss sp. z o.o., ul. Naramowicka 76, 61 – 622 Poznań, tel. +48 618209360, email: info.pl@zeiss.com Spółka należy do Grupy Zeiss. Grupa posiada wspólnego Inspektora Ochrony Danych: email: andreas.karl@zeiss.com lub dataprivacy@zeiss.com. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania jest wyrażona zgoda – art.6.1.a i art.7 rozporządzenia „RODO”. Państwa dane mogą być przekazane do innych spółek należących do Grupy Zeiss. Informacje o Grupie znajdą Państwo na www.zeiss.pl. Państwa dane będą zachowane i przetwarzane także na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez czas nieokreślony. Mają Państwo prawo do: żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie, bez wpływu na legalność wcześniej dokonanego przetwarzania (cofnięcie zgody spowoduje usunięcie i zaprzestanie przetwarzania Państwa danych) oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest w całości dobrowolne, ale jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.