• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaMłodszy Konsultant / Młodsza Konsultantka w Dziale Obsługi Pacjenta
    Młodszy Konsultant / Młodsza Konsultantka w Dziale Obsługi Pacjenta
    Zdrowie
    Centrum Terapii DIALOG

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta
    język angielski

    Opis stanowiska

    Co będzie należało do Twoich obowiązków?

    - praca na recepcji w jednej z naszych placówek lub w naszym call center,

    - obsługa pacjentów i udzielanie informacji o usługach,

    - odbieranie połączeń telefonicznych i obsługa mailowa,

    - reagowanie na bieżące zapytania Specjalistów prowadzących konsultacje,

    - obsługa systemu medycznego.

    Co oferujemy?

    - wynagrodzenie rosnące według jasno określonych zasad wraz ze stażem pracy,

    - dodatek do wynagrodzenia w przypadku osiągnięcia odpowiedniego poziomu odebranych połączeń,

    - pakiet szkoleń oraz gotowych procedur, które pomogą Ci wdrożyć się we wszystkie obowiązki,

    - możliwość elastycznego ustalania godzin pracy z miesiąca na miesiąc (pn-pt między 7:30 a 22:00, sb-nd 8:00-20:00),

    - bliska współpraca ze specjalistami (lekarzami i psychoterapeutami),

    - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

    - możliwość rozwoju w strukturach firmy,

    - możliwość korzystania z benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, zniżka pracownicza na nasze usługi)

    - spotkania integracyjne organizowane dla Zespołu Działu Obsługi Pacjenta oraz dla całego Zespołu Centrum Terapii Dialog.

    - jesteś studentką/em 1 lub 2 roku studiów I stopnia lub 1, 2 lub 3 roku jednolitych studiów magisterskich,

    - studiujesz kierunek psychologiczny, medyczny lub interesujesz się tematyką związaną z psychologią,

    - jesteś dyspozycyjna/y do pracy w wymiarze min. 80 godzin w miesiącu,

    - znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.